ماجرا از آنجا آغاز شد که دنیا جهانبخت با ساسی مانکن رابطه دوستی آغاز کرده و هر دو این رابطه را تایید کرده بودند و دنیا جهانبخت به خیال اینکه ساسی مانکن مرد ازدواج است و او را میخواهد با انتشار چند عکس خود را همسر ساسی مانکن میدانست و به همین خاطر نام ساسان را بر روی بدن خود خالکوبی کرد .

عکس های طلا گلزار,عکس های سکسی طلا گلزار,طلا گلزار,عکس دنیا جهانبخت,عکس های دنیا جهانبخت,کلیپ دنیا جهانبخت,کلیپ گریه دنیا جهانبخت,کلیپ ساسی مانکن,عکس سکسی طلا گلزار,

دنیا جهانبخت و ساسی مانکن و طلا گلزار

بعد از مدتی ساسی مانکن در عکس و کلیپ هایی با طلا گلزار دیده شد که با دیدن عکس و کلیپ رابطه ساسی مانکن و طلا گلزار بیشتر از رابطه ساسی مانکن و دنیا جهانبخت صمیمی بود و به همین علت دنیا جهان بخت به ساسی شک کرده و با انتشار کلیپ گریه خود قطع رابطه با ساسی را فریاد زد .

ساسی مانکن هم که اصلا انتظار همچین رفتار عاشقانه ای را از دوست دختر خود نداشت ( بر اساس روابط گذشته با دختران ) خود را بیرون از باغ فرض کرد و گفت دنیا جهانبخت یک آدم نرمال نیست و وی نمیتواند با او بسازد .

ماجرا آنجا داغ میشود که در برنامه سهیلا گلزار مادر طلا گلزار که به همراه شهرام اصلانی در شبکه آی تی ان ITN به این موضوع دامن زده میشود و شهرام اصلانی با مسخره کردن دنیا جهانبخت و توهین وقیحانه و در حد خانواده خود شهرام اصلانی به دختران ایرانی آتش خشم دنیا جهانبخت را شعله ور میکند .

توهین شهرام اصلانی به دختران ایران

در امروز پیام های بسیاری رد و بدل شد و دنیا جهانبخت تا حد خودکشی البته قصد خودکشی برای نمایش پیش رفت و مدام با گذاشتن کلیپ های گریه و زاری خود جنجال بسیاری در اینستاگرام به پا کرد که در هر صفحه که وارد میشدیم صحبتی از خیانت ساسی مانکن به دنیا جهانبخت و رابطه جدید ساسی مانکن با طلا گلزار بود به گونه ای که مردم ایران از دیدن این موضوع خسته شده بودند .

دنیا جهانبخت با چند پیام از شرمندگی شهرام اصلانی و طلا گلزار و سهیلا گلزار نیز درآمد و البته طلا گلزار نیز با پیامی جبران کرد و شهرام اصلانی نیز با پیامی که متوجه نشدیم از چه کسی دقیقا عذرخواهی میکرد ( از دنیا جهانبخت یا دختران ایران یا … ) یا اصلا عذرخواهی کرد یا نکرد به پیام دنیا جهانبخت و هجوم مردم ایران پاسخ داد .

جالب اینجاست که در شب دنیا جهانبخت در یک حرکت کاملا مشکوک و عجیب از اتفاقات امروز عذرخواهی کرد و تمام تقصیرات را بر گردن گرفت و از ساسی مانکن و سهیلا گلزار و طلا گلزار و شبکه ماهواره ای ITN عذرخواهی کرد .

عذرخواهی دنیا جهانبخت

عذرخواهی دنیا جهانبخت

دنیا جهانبخت با انتشار عکس بالا نوشت :

من حالم خوب نبوده فقط درك كنيد و منو حلال كنيد شماها آدماى بزرگى هستيد و با اين داستانا خراب نميشيد????????ما اصلا همديگرو نديديم من زياده روى كردم.لطفا اگه يه ذره معرفت داريد عكسهارو شِير نكنيد ممنون.اونا معروفن گناه دارن??????به كارما اعتقاد دارم و چوب اينكارمو ميخورم????????تمام عكسهاى اين خانوم كه برهنه است تابلوئه فتوشاپه با آبروى يه دختر بازى كردن تاوانش سنگينه توروخدا پاك كنيد عكسارو

شهرام اصلانی هم که مثل یک استاد عذرخواهی دنیا جهانبخت را پذیرفت و با انتشار پیامی خود را بی گناه جلوه داده و اصلا انگار نه انگار که پاکی دختران ایرانی را همانند افراد دوروبر خود دانسته و به گونه ای دختران ایرانی را فاحشه خوانده است .

پیام شهرام اصلانی

پیام شهرام اصلانی

این عذرخواهی و عقب کشیدن یهویی دنیا جهانبخت ذهن همه را مشغول کرد به گونه ای که برخی این عذرخواهی را بخاطر تهدید شدن دنیا جهانبخت میدانند .

البته شاید بتوان از دید دیگری به این موضوع نگریست که دنیا جهانبخت به دنیال کسب شهرت بود و در یک روز با دادن پیام های مداوم و گذاشتن فیلم و عکس در اینستاگرام در هر لحظه وی به چندین هزار نفر معرفی میشد به گونه ای که آمار فالوور صفحه دنیا جهانبخت به یک و نیم میلیون نفر رسید .

تعداد فالوور دنیا جهانبخت

تعداد فالوور دنیا جهانبخت

به بازی گرفتن مردم ایران این روزها برای افرادی مثل این دسته از دوستان به سرگرمی تبدیل شده و تنها چیزی که این وسط مهم نیست مردم ایران و افکار مردم ایران است .

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.