محسن حججی

تنها فرزند شهید محسن حججی + عکس

شهید محسن حججی ، پس از چند روز اسارت در خاک سوریه، روز گذشته بدست گروهک تروریستی تکفیری داعش، سر از بدنش جدا شد.در ادامه با ما باشید.

فرزند شهید محسن حججی

بـــا انتـشار خبـر شهــادت مظــلومانه شهــیــد مدافـع حرم، محســـن حججـــی ، جهــادگــر جوان اصـفهـانــی، از روز گذشــتـــه موجی در فضـــای مجــازی به راه افـــتـــاد، نگاه پرصـــلـابت و نافــذ ایـــن جوان 25 ساله در حالـــی که بدست یک داعــشی حرام سیــرت اسیر شده، در هیـبتی حسـیـــن وار، هر بیـــننــده را شوکه کرد؛ تصویری که داعش از ایـن اسـارت منـتـشر کرد تا قدرت خود را به رخ جهـانــیان بکـشد، غافـل از ایــنــکـــه بار دیـگـــر ” ما رایـــت الا جمـــیــلـا” ی زیـــنــب به یادهــا آمــد.

عجیـب بود، عاشورا برای همگان زنده شد و ایــن بار داعش زمـان یکـبــار دیگــر سر از بدن حقیــقـت جدا کرد تا آن را محو کنـــد، حال آنــکـه حقیـــقت هیــچگـاه خاموش شدنـی نیـــســت.

هزاران کاربر از شهــیــد والـا مقـام محـسن حجــجی نوشتــنـد، صدها نفر عزت و صلابـت او را ستودند و همــگان در برابر غیرت او سر خم کردنــد. حالـا تصویری در فضـــای مجازی منـتــشـــر شده که گفــته می شود تصویر کودک نوپای او است؛ کودکــی که تنـــها یادگار و ثمره ازدواج ایــن شهیـــد بزرگوار است.

کودکی که اگــر چه باید سالـــهای آیـــنــده را بدون حضور مادی پدر طی کنــد اما، او را چه نیاز به ایـــن حضور. او از چنـــین سرشـــت پاکــی بوجود آمده و صلابـــت حسیـــن گونه پدر میـراثــی است که همـــچون چراغی روشن در سیـــاهـــی های زمـان هدایــتـــگـــر او خواهد بود.

محسن حججی

فرزند شهید محسن حججی

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.