محمدرضا گلزار

عکس دونفره محمدرضا گلزار و دختر جوان سوژه شد

محمدرضا گلزار در مراسم اکران مردمی فیلم مادر قلب اتمی عکس دونفره ای با یک دختر جوان را در دستش به سمت عکاسان نشان داد که این موضوع به یک سوژه تبدیل شد.

______________________فانوس______________________

سلفی محمدرضا گلزار با دختر جوان

مـــحمدرضا گلـــزار یکــی از هنـرپیـــشه های محـــبوبی است که حضورش در بیــشتــر محافل اجـتمـــاعـــی میـــتوانـــد سوژه برانگیـــز باشد . این هنـــرمنــد جوان کشورمــان در مراســـم اکران مردمـــی فیلــم مادر قلــب اتـــمی حاضــر بود و طرفـــدارانـش با اشـــتیاق بسیار زیـادی برای گرفـــتـــن عکـس با او در کنـارش حاضر شدنـــد. یکی از اتـــفـــاقـات جالـــبــی که در ایـن مراســـم رخ داد عکسـی بود که محمدرضـا گلزار رو به دوربـیــن عکسـان گرفت. محـــمـــدرضـــا گلـــزار در این عکس در کنـــار یک دختـــر جوان دیــده میــشود و ایــن اقـــدام آقای بازیـــگــر و ایـن سلـفی سوژه خبـرنگاران و عکاسان شد.

سلفی محمدرضا گلزار با دختر جوان جنجال برانگیز شد

محمدرضا گلزار

محمدرضا گلزار در اکران مردمی مادر قلب اتمی

اما واقعـــیــت قضـــیه این چنـــیـــن است :یکی از طرفـداران محــمـــدرضــا گلــزار که پیـــش از ایـــن او را دیده بود و با او عکــس گرفـتــه بود، عکـــس های دو نفـــره را چاپ و پس از دیـدار مجدد گلــزار در اکــران مردمــی مادر قلب اتـمـــی به وی هدیه کرد. محمدرضـــا گلــزار نیز یکی از این عکس ها را مقـابـــل دوربیـــن عکاسان نمایـــش داد و گفت ایـن دخــتـــر نســـبـت خاصی با وی ندارد!

این دختر جوان برای محمدرضا گلزار دردسر ساز شد

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.