محمد علی فلاحتی نژاد

علت بستری شدن محمد علی فلاحتی نژاد در بیمارستان

محمد علی فلاحتی نژاد پیشکسوت وزنه برداری مدتی پیش به دلیل مشکل کلیه در بیمارستان بستری شده بود که حال او رو به بهبود است.

_______________فانوس_______________

وضعیت جسمانی محمد علی فلاحتی نژاد

یکی از اعضای خانواده فلاحتی نژاد تاکید کرد که خبر کما رفتن این پیشکسوت وزنه برداری صحت ندارد. محمدعلی فلاحتی نژاد از قهرمانان و پیشکسوتان خوشنام وزنه برداری مدتیست که به دلیل مشکل کلیه در بیمارستان بستری شده است. روز گذشته خبری مبنی بر پایین آمدن سطح هوشیاری فلاحتی نژاد منتشر شد که نگرانی جامعه ورزش و وزنه برداری را به همراه داشت.

در همین رابطه یکی از بستگان فلاحتی نژاد در گفتگویی گفت:آقای فلاحتی نژاد به دلیل مشکل کلیه قریب به یک ماه است که در بیمارستان بستری شده و مشکل ایشان مربوط به دیروز و امروز نیست. متاسفانه کلیه ایشان دچار عفونت شده و این عفونت به سایر نقاط بدن نیز گسترش پیدا کرده و در حال حاضر ریه را درگیر کرده است.

محمد علی فلاحتی نژاد

وضعیت جسمانی پیشکسوت وزنه برداری

وی با رد شایعه کما رفتن این پیشکسوت وزنه برداری گفت:این خبر به هیچوجه صحت ندارد. بروز عفونت در بدن همواره با بی حالی و سستی همراه هست و متاسفانه نفوذ عفونت به بخش ریه سبب بی حالی و رخوت ایشان شده و این به معنای کما نیست. خوشبختانه عفونت کلیه ها کنترل شده وتقریبا هیچ مشکلی ندارد. در آخرین آزمایش کبد ایشان نیز مشکلی نداشته و وضعیت آقای فلاحتی نژاد رو به بهبود است.

وی در پایان گفت:در طول این مدت تعدادی از همدوره ای های آقای فلاحتی نژاد به عیادت وی آمده و جویای احوال وی شده اند. با این وجود باید تاکید کنم که جای نگرانی نیست و بهتر است رسانه ها از انتشتار اخبار نگران کننده و غیرواقعی بپرهیزند تا آقای فلاحتی نژاد در فضایی بدون استرس سلامتی خود را به دست آورد.

محمد علی فلاحتی نژاد در بیمارستان بستری شد + جزئیات

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.