محمود جهان

واکنش چهره ها به درگذشت محمود جهان خواننده جنوبی

چهره های سرشناس کشورمان با انتشار پست هایی در اینستاگرامشان درگذشت محمود جهان خواننده خونگرم جنوبی کشورمان را تسلیت گفتند.

تسلیت چهره ها برای درگذشت محمود جهان

محمود جهان خواننده خونگرم جنوبی کشورمان درحالی که برنامه اجرای زنده در روز ولادت امام رضا (ع) را دستور کار خود داشت به دلیل عارضه قلبی روز گذشته از دنیا رفت و جان به جان آفرین تسلیم کرد.

این خواننده محبوب بندری که برای اجرای کنسرت در بندر ماهشهر به سر می برد به دلیل عارضه قلبی در بیمارستان صنایع پتروشیمی این شهرستان چشم از جهان فرو بست و جامعه هنری را در غم نبودن خود فرو برد. هنرمندان و چهره های سرشناس کشورمان با انتشار پست هایی در اینستاگرامشان درگذشت این خواننده خونگرم و مهربان جنوبی را تسلیت گفتند.

تسلیت اینستاگرامی چهره ها برای درگذشت محمود جهان

محمد بحرانی با انتشار ویدئویی در اینستاگرامش نوشت:

از دو سالگی با هم دوست شدیم. تا همین الان. با بهنام. هم محله ایَم در ایستگاه چهار زرهی شیراز. بهنام بچه ی آبودان بود. و منبعی تمام نشدنی از آواهای بی نظیر جنوب. خنده دار بودیم خیلی. دو تا پسر بچه ی کچل که توی محله از صبح تا شب ولگردی می کردن و بندری می زدن و می خوندن. بی اغراق سرچشمه ی شادی محله بودیم و حسابی معروف. با بهنام با جنوب اخت شدم . و عاشقش شدم . عشقی که هنوز که هنوزِ دست از سرم برنداشته.یه روز بهنام با یه نوار کاست اومد خونمون. یکی از آلبوم های محمود جهان . واااای. چه عشقی کردیم باهاش. پر از ضرب تیمپو و نی همبون .دیوونه اش شدیم. هزار بار گوشش کردیم و محمود جهان شد اسطوره ی تیم دونفره ی ما. صبح ساحله هله ماشالا. علی علی رئیس علی. سیریا سیریا… هاااای بهنام جان. رفیق . محمود جهانمون رفت،،،،،،،،، خیلی از کارای محمود جهان رو از زبون جناب خان شنیدین.و مطمئنم که جناب خان هم الان یه گوشه غمگینه و بغض نفسشو بند آورده…. ،،،،،،، الا ای جاشوی بندر چقد قدت رشیده… از بس که می ری دریا همه موهات سفیده… الا ای جاشوی بندر چقد افسانه داری… مو می دونم توی سینه دلی پر غصه داری.

حمید عسکری با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت:

محمود جهان

محمود جهان هنرمند ارزنده و پیشکسوت موسیقی جنوب درگذشت. تسلیت میگم به مردم هنردوست کشورم و خانواده محترمشون مخصوصا دوست خوبم امید جهان عزیز.

بهنام صفوی با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت:

محمود جهان

خیلی ناراحت شدم از شنیدن خبر درگذشت خواننده جنوبی بزررگ کشورمون به خانواده محترمشون و و جامعه موسیقی تسلیت عرض میکنم روحش شاد و یادش گرامی ولی خیلی زود بود دیگه دنیاست دیگه.

ارسلان قاسمی با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت:

محمود جهان

امیدِ عزیزم تسلیت می گم بهت… روحشون شاد.

احمد ایران دوست با انتشار این عکس در صفحه اش نوشت:

محمود جهان

عمو روحت شاد اصلا باورم نمیشه …..خوزستان عزا دار شد …خیلی مشتی و مرد و با عظمت بودی اهنگات همه اش خاطره بود و میماند …صدای خوزستان رفت.

نیما کرمی با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت:

محمود جهان

خدا رحمت کنه محمود جهان عزیز هنرمند مردمی و موسیقیدان جنوبی کشورم رو برای شادی روحش دعا کنید

ساناز سماواتی با انتشار این عکس نوشت:

محمود جهان

هنرمند محبوب و مردمی خطه جنوب جناب آقای محمود جهان پیش آسمانی شد. تسلیت به خانواده محترمشون و مردم…

تسلیت چهره های مشهور به خانواده محمود جهان خواننده محبوب جنوبی

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.