محمود جهان

آخرین یادگاری زنده یاد محمود جهان خواننده بوشهری

محمود جهان خواننده فقید کشورمان چندی پیش صفحه اینستاگرامش را با انتشار تصویری قدیمی از خودش در کنار رضا عطاران به روز کرد.

عکس یادگاری محمود جهان با بازیگر سرشناس

مـــحـــمود جهـان خواننـده جنوبی و مهـــربـــان کشورمـان روز گذشــته دار فانـــی را وداع گفت و جان به جان آفـــریـــن تسلـیـم کرد. این هنــرمـــنـد سرشـناس چنـدی پیــش تصویری از خودش در کنـار رضــا عطاران در 24 سال پیـش منــتـــشر کرد.

محمود جهان با انتشار این عکس نوشت:

محمود جهان

محمود جهان و رضا عطاران

رضـــا عطاران و محـــمود جهـــان . سال 1372 . افــتـتــاحــیـه شبــکـه جام جم….

این خوانـنـــده مشهور کشورمـــان، قرار بود 10 مرداد به مناســـبـت ولادت امام رضـا (ع) در بندر ماهشهــر کنـــســرت اجرا کنـــد که بر اثر عارضــه قلـبـی پس از انتـقال به بیـــمـارســتان دارفانـــی را وداع گفـــت.

زنده یاد محمود جـهان را بهتر بشناسید

مــحمود جهـان در سال 1330 در محـــلـه احــمــدآبــاد آبـادان متولد شد. پدر وی اهــل تنگـسـتـــان بوشهـر و شروه خوان بوده است. محمود جهـان کارمـنـــد بازنـــشـستــه شرکت نفـت بود. وی به همـراه 5 فرزنـدش در تهـران زندگـی می کرد. تنــهـا پســـر او امـیـد جهان از خوانــنـــدگــان موسیقــی پاپ و موسیـقـی محـلــی می باشد. او در سال 1355 توسط بهــمــن خوش خلــق به همـــراه یدالـله رضـــازاده به تهران آمـد و برای اولیـــن بار با هدف تهــیـــه آلبوم و با هزیـــنه ایـــشان در استودیو چهـار اثر ارکـستـری ضبــط کرد.

آخرین پست اینستاگرامی مرحوم محـمود جهان

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.