محمود جهان

انتشار آلبوم ناخدای بندر از زنده یاد محمود جهان

بهترین آثار محمود جهان هنرمند فقید کشورمان که چند روز پیش بر اثر عارضه قلبی از دنیا رفت در قالب یک آلبوم با عنوان ناخدای بندر منتشر میشود.

انتشار آلبوم بهترین آثار زنده یاد محمود جهان

محـمود جهان خواننده سرشناس جنوبی کشورمان نتوانست آخرین آلبومش را منتشر کند و مرگ امانش نداد. این هنرمند کشورمان چند روز پیش براثر عارضه قلبی جان به جان آفرین تسلیم کرد و دار فانی را وداع گفت . بهترین آثار محمود جهان هنرمند فقید کشورمان در قالب یک آلبوم با عنوان ناخدای بندر منتشر میشود.محمود جهان

محمود جهان

ناخدای بندر از زنده یاد محمود جهان

بهترین های زنده یاد محمود جهان خواننده نام آشنا و سرشناس موسیقی بندر و جنوب که چندی پیش به علت عارضه قلبی درگذشت، در قالب یک آلبوم با 14 قطعه، تحت عنوان «ناخدای بندر» به شکل نسخه دیجیتالی منتشر و در دسترس مخاطبان و دوستداران این خواننده قرار گرفت.

قطعات این آلبوم «جانی جانی»، «هم زبون»، «هله دان دان»، «جیلی جیلی بامبو»، «دریا دریا»، «وعده»، «مست و دیوانه»، «جومه نارنجی»، «بهار بهار»، «بلمرون»، «پرستوها»، «ناخدای بندر»، «پاسدار دریا» و «سفر به دریا» هستند که از میان آثار زیادی از آوازهای ماندگار و گرم این خواننده محبوب، گلچین شده و به پاس زحمات او طی سال های فعالیت هنری اش، در اختیار مخاطبان و هوادارانی قرار می گیرد که بی شک خاطره های بیشماری با این آثار داشته اند.

محمود جهان

آلبوم ناخدای بندر از زنده یاد مـحمود جهان

قرار بود زنده یاد محـمود جهان 17 مردادماه سال جاری، مهمان هنردوستان ماهشهر شود تا شبی موسیقایی را با آنها به اشتراک بگذارد اما پیش از رسیدن به این کنسرت، دچار عارضه قلبی شد و آخرین قصه اجرای زنده خود را، روایت نشده و ناتمام گذاشت.

آخرین آلبوم زنده یاد مـحمود جهان به نام ناخدای بندر منتشر شد

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.