باشگاه پرسپولیس باز هم از سوی فدراسیون بین‌المللی فوتبال محکوم شد

محکومیت دوباره باشگاه پرسپولیس در فیفا

معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس گفت هواداران نگران نباشند چون ما پیگیر این شکایت ها هستیم تا مشکلی برای باشگاه به وجود نیاید.با ما در بخش ورزشی فانوس همراه باشید.

_________________ فانوس _________________

محکومیت های باشگاه پرسپولیس

سرخپوشان پایتـخـــت پرونده های زیـادی در فیــفـــا دارنــد که به تازگــی به علت پرداخــت نکردن مطــالـــبات ماریچ مدافع کروات سابق خود به پرداخـــت ٧٢ هزار دلار محـــکوم شد.

البـــتـــه باشـــگــاه پرسـپولیـــس مهــلت ٣٠ روزه برای پرداخــت ایــن جریـــمـــه دارد و حتـی ایــن باشـگـاه می توانـــد ظرف ٢١ روز به ایـــن حکــم اعـتـــراض کند.

بازیــکـنــان خارجی زیادی در سالــهای گذشته به سرخـپوشان پایتـخــت پیوستنـد امـا آنــها از لحـــاظ فنی کیـــفیت مناســبـــی نداشتند. به هر حال برخـی از بازیـکــنـان خارجــی پرسـپولیـس به علــت پرداخــت نشدن مطـــالبـات خود از سرخپوشان پایـــتـخــت شکـــایـت کردند و فیـــفا هم حکـــم به نفع آنــهــا صادر کرده اســت.

آنــتونی گولچ مدافـــع دو رگه سابق پرســپولیس نمونه بارز بازیکـــنـــان خارجی ایـن تیـم اسـت که بدون حتی یک دقــیـــقــه بازی توانـســتـــه با شکایـت از پرســـپولیـــس رأـی فیفا را به نفــع خود تمام کنـد.

به هر حال باشـگاه پرســپولیــس برای پرونده گولچ هم ٣٠ روز مهـــلـــت قانونی دارد امـــا این باشگاه درخواست جزئیات پرونده گولچ را کرده اســت که اعــتراض خود را به دادگــاه عالی ورزش ارائه کنـد.

باشگاه پرسپولیس باز هم از سوی فدراسیون بین‌المللی فوتبال محکوم شد

پرونده های پرسپولیس در فیفا

علی جمــشیـــدی معاون حقوقی باشـگاه پرسپولیس در گفـتـگو با خبـرنگار ما دربـــاره شکایـت ماریــچ بیـــان کرد:ما پیــگـــیـر شکایت ماریــچ هسـتـیـم تا مشـکلی برای باشگـــاه به وجود نیاید. فیـفـــا مهــلــت اعـتراض به ما داده است و به طور حتـم با ارائه مدارک محکـمه پســـنـــد رأی را به سود باشگـــاه بر می گردانـیـم.

وی در ادامه عنوان کرد:در حال حاضــر با تلــاشهای صورت گرفـتـــه توانــستیـم چهار پرونده را در فیــفـــا ببـــندیـم و اجازه ثبـت قرارداد بازیکـنان خارجـی خود را در هیئت فوتبال پیدا کردیـم.

معاون حقوقی باشگاه پرســپولیـس در پایــان خاطـر نشـــان کرد:هواداران پرسـپولیــس نگـرانــی بابت محــکومیت ها نداشته باشــنــد چرا که ما نمــی گذاریم باشـگاه با مشکــل مواجه شود و پرونده های حقوقی در فیفا را حل خواهــیـــم کرد.

 باشگاه پرسپولیس باز هم از سوی فدراسیون بین‌المللی فوتبال محکوم شد

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.