در اینجا زندانی را برایتان معرفی می کنیم که یکی از وحشتناک ترین زندان های دنیا محسوب می شود در این زندان،زندانیان از سوسک وحشرات در زندان تغذیه می کنند.

زندان ، زندان ترسناک

 وحشتناک ترین زندان را بشناسید

هر چند زندان اصطلاحی خوب و یاد کردنی نیست و بیشتر مجرم ها را در خود جای می دهد اما این دلیل بر آن نیست که چون مختص خلافکاران است بخاطر شرایط بد و وحشتناک عنوان بدنام ترین زندان را به خود بگیرد،زندان فیلیپین به عنوان بدنام ترین و وحشتناک ترین زندان جهان شناخته شد.تصاویر منتشر شده از این زندان در فضای مجازی بسیاری از کاربران را شوکه کرده است.
زندان ترسناک

براساس طرح اولیه، این زندان برای ۸۰۰ زندانی ساخته شده است اما اکنون بیش از ۴ هزار زندانی در بدترین شرایط ممکن در این زندان مخوف روزگار می گذرانند.این زندان در شهر «کوئیزون» در مانیل قرار داشته و هر روزنیز به تعداد زندانی هایش افزوده می شود.در عکس ها دیده می شود که زندانی ها حتی برای خوابیدن نیز از جای کافی و مناسب برخوردار نیستند.

زندان ترسناک

دراین زندان خطرناک، قاچاقچیان و جنایتکاران مخوف درکنارمجرمان عادی دوران حبس شان رامی گذرانند. ازآنجا که زندانی ها به اندازه کافی مواد غذایی دراختیار ندارند به ناچار از سوسک ودیگرحشرات وحیوانات موجود در زندان تغذیه می کنند.

زندان ترسناک

زندان ترسناک

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.