مداح

ماجرای بازداشت سه مداح مشهور صحت دارد؟

خبر بازداشت سه مداح همچنان در کانال های خبری تلگرامی دست به دست می چرخد.در ادامه این مطلب از بخش خبری فانوس با م همراه باشید.

________________فانوس________________

اخبار تایید نشده از بازداشت سه مداح

چنــد روزی می شود که خبر بازداشـــت سه مداح، در کانال های خبـــری تلگــرامـی دســت به دست می چرخد.

روزنـــامـه «اعـــتـماد» با ایـن مقدمه نوشت:«این مداحـــان که نامــشان در خبرهـــای منتشرشده در ایــن کانـــال ها عنوان شده و ما به دلـیل عدم تاییــد ایـن خبر از سوی مقام قضایــی از طرح آن معذوریــم، به جرم جاسوسی و ارتـــباط با موساد و همچـنین روابــط نامشروع از سوی مرجـــع قضایـی بازداشـت شده بودند.

ایـن خبــرهـــا بیشــتر از سوی سایـت ها و کانـال هایـی منــتشر شد که نمـــی توانـنـد به عنوان منـبع خبـری لحاظ شوند و هر چند با اعلــام نشدن حضور آنـــهـــا در برنــامــه ای به منـــاســبت سالروز شهـادت امــام صادق (ع)، ایـــن شایـعــه قوت گرفــتـه اما پسـت غلامعـــلی جعــفـــرزاده ایــمن آبــادی نمــایــنده مردم رشـت در مجــلس شورای اســـلامـــی، به گونه ای این خبرهـا را مورد تایـــید قرار داد.

او هم در حساب توییـتر خود و هم در صفـحـه اینــســـتـاگـــرام خود عنوان کرد که «مداحــان حامـــی رقیب انــتـــخابات به جرم جاسوسی برای اســـرایـیـل و روابط نامــشــروع با عضو سفـارت فرانــســه می افـــتــنــد زندان!». جعـــفـــرزاده البته با حامــی رقیــب دانـستـــن این مداحـــان و برجــسـته کردن جرم جاسوسی از سوی آنـــان، کنـایه ای هم به رســـانـه ملـی زد. آنـــجــا که شبکه خبـــر برای محمـــدجواد ظریف عنوان وزیــر امورخـارجه امـــریــکا را – چه از روی سهو چه از روی عمد – انـتـخاب کرد، مورد نقد ایــن نمایـنـــده اصولگــرای مجلـــس قرار گرفــت. جعـــفــرزاده در پسـت دیگـــر خود در توییتــر اظهـــار کرد:«آن وقت وزیـــر امور خارجــه با غیرت و متــدین و وطن پرســـت ایران در رسـانــه ملـــی، امــریـکـایــی نامـــیـده می شود!».

با ایـن حال و با انـتشار گسترده خبـر بازداشــت سه مداح، بایـد منتـظر پاسـخ دادســـتــانـی تهـران ماند.»

جزئیات دستگیری شدن سه مداح مشهور خبری که جنجال آفرید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.