مراسم فشن شوی آمریکا با مدلینگ دختر با حجاب

مراسم عجیب فشن در آمریکا با حضور مدلینگ های دختر محجبه برگزار شد این مدلینگ ها از حجاب کامل برخوردار بودند یک برند بسیار معتبر لباس های لباس های اسلامی تولید نموده بود که با استقبال این مدلینگ های دختر صورت گرفت در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر مراسم فشن شوی آمریکا با مدلینگ دختر با حجاب را در سایت فانوس خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت فانوس : مدل لباس باحجاب , مدلهای باحجاب در میان برندهای سرشناس دنیا تدریجی وارد عرصه شده اندکه جای خوشحالی هست، برند IMG نیز مدلهای باحجاب عرضه کرد.حلیمه ادن مدل امریکایی– سومالیایی 19 ساله و با حجاب هست که حتی تا مرحله نیمه نهایی دختر شایسته امریکا از ایالت مینسوتا شرکت کرد.

 

پس از حضور او در این رقابت هاي زیادی مورد دقت بسیار زیادی قرار گرفتو حتی با شرکت مدلینگ IMG قرارداد امضا کرد.تنها سه ماه پس از آنکه او بعنوان نخستین مدل باحجابی که با یک شرکت مدلینگ مهم قرارداد بسته بودتاریخ ساز شد، برای نخستین بار در یک کمپین بین المللی فشن شرکت کرد.

 

برند لوکس مدیست که تعداد زیادی از طرح لباس هایشان را برای زنانی که خواهان لباسهای پوشیده تری میباشند طراحی می‌کنند،با این مدل 19 ساله قرارداد بست تا چهره تبلیغاتی کالکشن اخیر و نسخه محدود آن ها باشدکه به مناسبت ماه رمضان «از 26 ماه مه آغاز میشود» برگزار میشود.

 

مدل لباس با حجاب در فشن شو

این کالکشن به نام کپسول حاوی لباسهای بلند و پوشیده زنانه اي هست که توسط طراحان مشهوری از جمله مری کاترانتزو، آدام لیپرز و عثمان طراحی شده اند.حلیمه که در ماه فوریه با IMG قرارداد بسته هست در این کمپین تبلیغاتی با دو مدل دیگر این کمپانی ،دیانا سیلورز و کیلی کینگ همکار شده هست.

 

این سه مدل در پارکی با درختان گیلاس ایستاده و همراه با این لباس ها از حداقل آرایش و جواهر بهره گیری کرده اند. گرچه این لباسهای نسخه محدود بسیار گران قیمت میباشند،برای مثال لباسی که حلیمه از طراحی هاي F.R.S به تن دارد 1280 دلار و مدل صورتی رنگ از طراحی هاي عثمان که وی به تن دارد با قیمت 985 دلار به فروش می‌رود.

 

مطمئنا امسال سال بسیار پرمشغله و پرماجرایی برای حلیمه بوده
چرا که وی تا همین اواخر یعنی تا نوامبر سال 2016 دختری ناشناس بود.ولی پس از شرکت در رقابت هاي دختر شایسته بعنوان نخستین دختر باحجاب در این مسابقات و پس از آن حضور در فشن شو کالکشن اخیر لباسهای کانیه وست «شوهر کیم کارداشیان» دقت تعداد زیادی از مدیران حرفه مدلینگ را به خود جلب کرد.

 

او هچنین در فشن شو لباسهای آلبرتا فرتی و مکس مارا نیز شرکت کردهو تصویرش بر جلد مجلات مد مشهوری از جمله هارپر بازار و Vogue شبه جزیره عربستان نیز چاپ شده هست.

 

مراسم فشن شوی آمریکا با مدلینگ دختر با حجاب

مراسم فشن شوی آمریکا با مدلینگ دختر با حجاب

مراسم فشن شوی آمریکا با مدلینگ دختر با حجاب

مراسم فشن شوی آمریکا با مدلینگ دختر با حجاب

مراسم فشن شوی آمریکا با مدلینگ دختر با حجاب + تصاویر

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.