مدل موهای فر الیکا و الناز شاکردوست در خیابان

الیکا و الناز شاکردوست به تازگی عکس های بسیار جالبی از خود در فضای مجازی منتشر نموده اند الیکا خواهر الناز شاکردوست می باشد که با هم در یکی از خیابان های تهران در حال ماشین سواری می باشند تیپ و مدل موهای الناز و الیکا شاکردوست فر و بسیار جذاب می باشد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر مدل موهای فر الیکا و الناز شاکردوست در خیابان را در سایت فانوس خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت فانوس : شاکردوست رابطه صمیمانه ای با خواهرش دارد و همیشه و در گردش در کنارش است و خواهرانه در کنار هم اوقات خوشی را با خوشحالی سپری می کنند.سوپر استار سینمای ایران یکی از پرکارترین بازیگران زن می باشد که فیلم سینمایی جدیدش به نامخفگی به تازگی اکران شده و با استقبال زیادی نیز مواجه شده است.

گریم وی در این فیلم خاص و متفاوت است و نقشی را ایفا می کند که در ان به گفته خودش تا مدت ها تحت تاثیر آن بوده است. فیلم خفگی در جشنواره فیلم فجر نیز اکران شد که دیده نشد و اما در اکران مردمی در گیشه های سینما به فیلمی بسیار پر مخاطب و پر ببیننده تبدیل شد و سر تیتر همه فیلم های پر فروش شد.این بازیگر سینما یک خواهر و یک برادر دارد که با خواهرش اکثر سلفی ها و گردش ها با هم هستند.

 

شلوار نامتعارف بازیگر سینما و خواهرش

عکس ها و تصاویر زیادی از وی منتشر شده است که همراه الیکاخواهرش در ماشین و در فروشگاه و مکان های عمومی دیگر می باشد.اما این عکس با تیپ عجیب و حالت و حرکات عجیب سوژه ای جدید شده است و همچنین حال خوب وی را در این روزها نشان می دهد.

 

مدل موهای فر الیکا و الناز شاکردوست در خیابان

مدل موهای فر الیکا و الناز شاکردوست در خیابان + تصاویر

 

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.