این که یک گارسون به عنوان عروس ملکه سوئد انتخاب شود، اگر برای همه دنیا عجیب باشد، برای ملت سوئد اهمیتی ندارد. چرا که خانم سیلویا، ملکه سوئد نیز، پیش از ازدواج با پادشاه سوئد، مهماندار هواپیما در اتریش بود.

یک مدل و مربی یوگا گه پیش از این به عنوان خدمتکار یک رستوران در نیویورک فعالیت می‌کرد، به عنوان شاهزاده جدید خانواده سلطنتی سوئد معرفی شد. سوفیا هلکویست که نامش به عنوان عروس آینده ملکه سوئد در سال 2014 در تالار آبی استکهلم، سر زبان ها افتاده بود، اخیراً در مراسمی، با پرنس فیلیپ سی و شش ساله ازدواج کرد.

مدل برهنه,مدل لخت مجله,عکس مدل لخت مجله,عکس مانکن لخت,عکس دختر داف لخت,عکس دختر داف سکسی,

انتخاب خانم سوفیا به عنوان شاهزاده سوئد، با بازتاب‌های گسترده‌ای در فضای مجازی و رسانه‌های گروهی جهان مواجه شد و موجی از تحلیل‌ها درباره این عروسی و مراسم آن برپا شد. انتخاب یک گارسون و مدل نیمه برهنه مجلات مد در سوئد، به‌عنوان شاهزاده سوئد، موضوع کمی نبود که رسانه‌ها بخواهند به آن بی‌تفاوت باشند.
سوفیا هلکویست، عروس جدید ملکه سیلویا، که از سال 2010 میلادی با پرنس کارل فیلیپ، شاهزاده سوئد در ارتباط بود، چند روز پیش در مراسمی باشکوه در کلیسای تاریخی کاخ سلطنتی استکهلم، با وی ازدواج کرد. ایدا خوستدی Ida Sjöstedt، طراحی لباس عروسی سوفیا را بر عهده داشت که پشت شانه‌هایش، تتو کاری شده بود. شاهزاده سی ساله خانواده سلطنتی سوئد، در 6 دسامبر 1984 در خوکهوست سوئد متولد شد. وی اکنون با نام رسمی پرنس سوفیا، دوشیزه ورملند HRH Princess Sofia, Duchess of Värmland, Hellqvist شناخته می‌شود.

مراسم عقد رسمی در کلیسای تاریخی کاخ سلطنتی در گملا استان استکهلم

به نوشته برترینها، پس از اعلام مراسم ازدواج وی با شاهزاده سوئدی، نشریات مختلف جهان، به تحلیل و بررسی این ازدواج پرداختند. پرتال بیزینس اینسایدر نوشت که پرنسس جدید سوئد، فاصله زیادی با کیت میدلتون، عروس جدید ملکه بریتانیا دارد و اصلاً قابل مقایسه با او نیست. پیش از آشنایی با شاهزاده سوئد، سوفیا در نسخه سوئدی برنامه پاردایس هتل مشغول به فعالیت بود و به عنوان مدل، برای مجله اسلیتز سوئد همکاری می‌کرد. نشریه تلگراف چاپ انگلیس گفته است که ایشان به صورت نیمه برهنه، روبروی دوربین این نشریه قرار می‌گرفت و به همین خاطر، در سال 2004 میلادی به عنوان Miss Slitz انتخاب شد.

پس از همکاری با این نشریه به عنوان مدل، سوفیا به نیویورک نقل مکان کرد و به عنوان خدمتکار یک رستوران و مربی یوگا، مشغول به فعالیت شد و در زمینه حسابداری، تحصیلات خود را در دانشگاه آغاز کرد. فابیو گارانتو، یکی از مدیران رستوران Serafina در آمریکا که سوفیا دران مشغول به کار بود، هفته پیش به نشریه به نیویورک پست گفت که سوفیا در زمان کار در این رستوران، تأثیر زیادی بر روی مشتریان ما گذاشته بود. شبکه سیان آن اخیراً اعلام کرد که سوفیا، در سازمانی غیر دولتی برای کمک به جوانان آفریقای جنوبی، مشغول به فعالیت شده است.

خانواده سلطنتی سوئد، یکی از غیر مطرح‌ترین خانواده‌های سلطنتی در اروپاست و یکی از دلایل آن، عدم قدرت سیاسی کارل گوستاو شانزدهم، پادشاه سوئد است. ملکه سیلویا، همسر پادشاه سوئد، پیش از ازدواج با ایشان، به عنوان مهماندار پرواز در اتریش و آلمان فعالیت می‌کرده است. در سال 2010، ویکتوریا، دختر پادشاه سوئد، با دانیل وستلینگ که مربی بدنساز وی بود و از سال 2002 با وی همکاری داشت، ازدواج کرد.
خاندان برنادوت خاندان سلطنتی کنونی سوئد هستند که از ۱۸۱۸ میلادی بر این کشور حکومت می‌کنند. میان سال‌های ۱۸۱۸ تا ۱۹۰۵، خاندان برنادوت، دودمان سلطنتی نروژ نیز بود. مؤسس این خاندان، کارل چهاردهم بود که توسط کارل سیزدهم سوئد به عنوان شاه سوئد برگزیده شد (کارل سیزدهم متعلق به خاندان هولشتاین-گوتورپ بود که امروزه از میان رفته اند.) کارل گوستاو شانزدهم که از یک بیماری رنج می‌برد، از سال 1973 تاکنون، به عنوان پادشاه سوئد فعالیت دارد. سوئدی‌ها، او را تنها یک چهره محبوب می‌دانند که قدرت سیاسی ندارد.

انگشتر الماس پرنسس سوفیا که مورد توجه رسانه‌ها قرار گرفته است

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.