مدل های مختلف سبیل مردانه که جذابیت مردان را چند برابر می کند

مجله اینترنتی فـــــانـــــوس : هیچ چیز مانند بودن یا نبودن سبیل در صورت آقایان، باعث تغییر چهره و استایل آن‌ها نمی‌شود. مدل‌های مختلف سبیل، برای انواع صورت‌ها در طول زمان‌های زیادی طراحی و مد شده‌اند که امروزه هم کاربرد دارند.مدل های مختلف سبیل مردانه که جذابیت مردان را چند برابر می کند

خیلی از پسران و مردان جوان برای داشتن یک استایل خاص و شیک، مدل‌های مختلف سبیل را امتحان می‌کنند که از بین آن‌ها، انواعی که در ادامه مشاهده خواهید کرد، از محبوب‌ترین مدل‌ها بین سلبریتی‌ها و مردم عادی است که طرفداران زیادی هم دارند.
سبیل‌های بسیار بلند که تا چانه ادامه پیدا کرده‌اند. این مدل را معمولا مردانی که اهل ورزش Sport هستند و یا از نظر بدنی، قوی جثه می‌باشند، می‌پسندند و امتحان می‌کنند.


یک مدل سبیل با حالت بسیار معمولی که اتفاقا با هر نوع فرم صورت و چهره همخوانی دارد.

مدل سبیل با گوشه‌های کمی بلند که همین طور که می‌بینید، با مدل موی مردانه شلوغ و مدرن هم زیبا از آب درآمده است.

این مدل سبیل که گوشه‌های آن بلند و باریک است و به سمت بالا حالت داده می‌شود، از مدل‌های پرطرفدار است که سبک قدیمی دارد اما این روزها بسیار محبوب و پرکاربرد شده است.

سبک سبیل نازک مردانه که ممکن است با هر چهره‌ای همخوانی نداشته باشد، ولی اگر به صورتتان بیاید، حتما جذاب و زیبا خواهد بود.


این مدل سبیل به همراه ریش کم در چانه هم از مدل‌های پرطرفدار است که هرگز قدیمی نشده و همچنان مورد استفاده قرار می‌گیرد.

این هم حالت طبیعی خود سبیل که فقط کافی است آن را کمی مرتب کنید. هماهنگی بین مدل مو و سبیل و همچنین ریش نیز از مواردی است که باید به آن توجه کنید.


مدل سبیل کوچک و کمی نازک که در بالای قسمت سبیل، موهای آن تراشیده می‌شود تا حالت اریب پیدا کند.

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.