مجله اینترنتی فانوس : جواهرات مسحور کننده بیانسه “Beyonce” خواننده، ترانه‌سرا و بازیگر امریکایی در مراسم اهدای جوایز موزیک ویدئو «ام تی وی» توجه بسیاری را به سمت خود جلب کرد.

f8c77bb9acc94048a8ae31108905a4f5

شاید باور ارزش جواهرات بیانسه در مراسم اهدای جوایز موزیک ویدئوی ام‌تی‌وی برای هر شخصی سخت باشد، اما باید گفت این جواهرات بسیار گرانبها توجه بسیاری را به سمت خود معطوف کرد. بیانسه که همراه دخترش بلو آی وی در این مراسم شرکت کرده بود این روزها به علت استفاده از زیورآلات بسیار ارزشمند و شیک بحث داغ محافل شده است. جواهرات این خواننده وی را به تک ستاره این مراسم تبدیل کرده بود. بر اساس گزارش مجله “People” احاطه این مادر و دختر توسط تعداد زیادی از بادیگاردها بدلیل استفاده از زیورآلاتی با ارزشی بالغ بر ۱۳ میلیون دلار جای تعجب ندارد. جواهرات وی توسط جواهرساز معروف “لورن شوارتز” طراحی شده است.
مراسم اهدای جوایز موزیک ویدئوی ام‌تی‌وی ” MTV Video Music Award” یکی از مراسم اهدای جوایز و متعلق به شبکه ام‌تی‌وی است که در آن بهترین‌های موزیک ویدئوها معرفی می‌شوند. نخستین مراسم اهدای جوایز در انتهای تابستان سال ۱۹۸۴ و ۲ سال بعد از تاسیس شبکه ام‌تی‌وی برگزار شد و در اصل این مراسم در رده ویدئو جایگزین مراسم اهدای جوایز گرمی شده است.

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.