مراسم عروسی دانیال داوری و همسرش در آلمان

مراسم عروسی دانیال داوری و همسرش در آلمان

در بخش ورزشی مجله سرگرمی فانوس همراه ما باشید تا با جزئیات ازدواج این بازیکن بیشتر آشنا شوید.دانیال داوری گلر سابق تیم ملی ایران پس از سه سال زندگی مشترک با همسرش و داشتن یک پسر مراسم عروسی اش را در آلمان برگزار کرد.

عروسی دانیال داوری و همسر سوئیسی اش

دانـــیـال داوری در زمـان عضویت در گراس هاپـــر و زنـــدگـی در زوریـــخ با نامـزدش کریــســتـــیـــنا(Kristina) ازدواج کرد و در سپـتـــامـبر ۲۰۱۴ پسـر او ‘الـــیــا’ به دنـــیــا آمـــد.
دانـــیـــال داوری و همـسرش پس از ۳۳ سال زندگـــی مشتــرک که حاصل آن یک پســـر به نام الیـــاست مراسم عروسی شان را برگــزار کردنـد.

مراسم عروسی دانیال داوری و همسرش در آلمان

عروسی دانیال داوری پس از سه سال زندگی مشترک

دانــیـــال داوری پس از حضور در جام جهــانی ۲۰۱۴ به تیم گراس هاپـــر سوئیس پیوست و آنجــا با همـــسرش آشنــا شد.

زنـــدگی در زوریخ هر چند به جهت فوتبــالی چنـدان برای دانیـــال مطلوب نبود اما آغـــاز زنــدگــی مشتـــرک او با کریستـیـــنا و تولد پسـرش در سپـتــامــبر ۲۰۱۴ لحــظـات به یادمــانــدنی را برایـش رقم زد.

آنهــا که پس از آشنـایـی در سوئیس مراسم عقـــد کوچکی را در آلمــان ترتـــیب داده بودنـــد اکـــنون پس از گذشت ۳ سال تصمیم گرفتنـــد مراسم عروسی شان را نیـــز در حضور دوستـــان و اقوام نزدیک برگـــزار کنـنــد که در نهـــایت جشـــن آنهــا شنبـه شب در باغ هتـــل رزیدنــس کلوزتـرپ فورت در بیله فیلد برگـــزار شد.

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.