مردم یک روستا که مانند چهارپایان حرکت می کنند

مردم یک روستا در ترکیه مانند چهارپایان حرکت می نمایند و نمی توانند روی دو پا راه بروند  اهالی این روستا برای حرکت کردن از دستانشان نیز استفاده می نمایند که این بسیار عجیب می باشد شبکه تلویزیونی ترکیه از گزارشی که در مورد مردم این روستا تهیه کرده همه را متحیر نموده است در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر مردم یک روستا که مانند چهارپایان حرکت می کنند را در سایت فانوس خواهید دید با ما همراه باشید.

 

خبرگزاری ترکیه تصاویری از یک خانواده ای منتشر کرد که به صورت چهار دست و پا راه میروند و باعث شگفتی رسانه ها گردیده است.به گفته محققان ترکیه این خانواده یک مرحله از تکامل انسان ها عقب تر هستند و هنوز به صورت کامل تکامل نیافته اند.

آنها از بدو تولد به همین صورت حرکت میکرده اند و نیاکان انها نیز به همین شکل بوده اند و نمیتوانستند که بر روی دو پای خود بیاستند.

خانواده ای شبیه چهار پایان

خانواده ای که شبیه چهارپایان راه میروند باتاب گسترده ای را در بین سانه ها به همراه داشته است و این خانواده عجیب همه را شگفت زده کرده است.

یک گروه دانشمند از آمریکا برای تحقیقات درباره ژن آنها راهی ترکیه شدند و بعد از بررسی ها و ازمایشات مختلف مشخص شد که انها سه مرحله تکامل یافته میمونها میباشد! و ژن ها آنها به میمون های بالغ آسیایی شرقی بسیار شبیه است.

این نوع اتفاق فقط در بین میمونها و گوریل اتفاق می افتد و برای این دسته از حیوانات طبیعی میباشد.

مردم یک روستا که مانند چهارپایان حرکت می کنند

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.