مجله اینترنتی فانوس : دختری که لیسانس زبان فرانسوی داشت وقتی اصرار کرد می خواهد بازیگر شود توسط پدرش کشته شد.

رفتارهای شرم آور دختر لیسانسیه که می خواست بازیگر شود / پدر به قتل اعتراف کرد+عکس

به گزارش رکنا، ساعت ۳بامداد بیست و سوم اردیبهشت ۹۴ مرد جوانی با کلانتری نازی آباد تماس گرفت و از یک جنایت Crime خانوادگی خبر داد. وی گفت: پدرم نیمه شب خواهرم را با ضربات چاقو کشت و از من خواست تا پلیس Police را خبر کنم.

ماموران وقتی به خانه مورد نظر رفتند با جنازه خونین دختر ۴۰ ساله به نام “خندان” روبه رو شدند که با ضربات  چاقو از پا درآمده بود. جنازه به پزشکی قانونی فرستاده شد و پدر وی به نام قدرت الله ۶۵ساله تحت بازجویی قرار گرفت.

این مرد گفت: از رفتارهای دخترم خسته شده بودم به همین خاطر نیمه شب وقتی که او خواب بود با چاقو چندین ضربه به قفسه سینه اش زدم.

در حالی که پزشکی قانونی سلامت روان این مرد را تایید کرده بود وی روز شنبه ۲۲ آبانماه در شعبه دوم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی Judge محسن زالی و با حضور دو قاضی مستشار پای میز محاکمه ایستاد.

در این جلسه مادر قربانی در جایگاه ویژه ایستاد و گفت: من از همسرم هیچ شکایتی ندارم و اعلام گذشت می کنم.

سپس قدرت الله روبه روی قضات ایستاد و در تشریح جزییات ماجرا گفت: به خاطر رفتارهای دخترم ۲۲سال عذاب کشیدم. او فساد اخلاقی داشت. چون همیشه سر کار بودم و به اندازه کافی روی خانواده ام نظارت نداشتم دخترم دچار مشکلات اخلاقی شده بود. او لیسانس زبان فرانسوی داشت ولی چندین بار به خاطر بد حجابی و مسائل منکراتی دستگیر شده بود اما همسرم این موضوع را از من پنهان نگه داشته بود. “خندان” ازدواج هم نمی کرد به همین خاطر ما مدام در خانه با هم درگیر بودیم و او از من حرف شنوی نداشت. آخرین بار گفته بود قصد دارد در یک فیلم سینمایی Movie بازی کند به همین خاطر از او عصبانی بودم.

وی در تشریح جزییات ماجرا گفت: من صحنه کشتن Killing دخترم را درست به خاطر نمی آورم فقط یادم هست که نیمه شب در حالی که پسرم تلویزیون تماشا می کرد چاقوی آشپزخانه را برداشتم و به اتاق دخترم رفتم. پتو را از روی صورت دخترم کنار زدم و با چاقو به جانش افتادم.

این پیرمرد در حالی که اشک می ریخت گفت: دخترم خودش هم از وضعیتی که داشت ناراحت بود. او دوبار دست به خودکشی زده بود. یکبار در حمام خانه رگ دستش را زده بود و بار دیگر تعداد زیادی قرص خورده بود که او را به بیمارستان رساندیم و از مرگ نجات دادیم. من واقعا از کشتن دخترم پشیمانم و به خودم می گویم که چرا خودم را نکشتم تا از این وضعیت خلاص شوم.من هنوز بارو ندارم که دخترم را کشته ام.

بنا به این گزارش، در پایان این جلسه هیات قضایی وارد شور شدند تا طبق ماده ۳۰۱ قانون Law مجازات اسلامی جدید که پدر یا جد پدری را در صورت فرزندکشی از قصاص معاف کرده است برای قدرت الله حکم صادر کنند. این مرد به زندان Prison محکوم خواهد شد.

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.