مرد عرب به دستور یک ساحر نیجریه ای با یک جن ازدواج کرد

به گزارش مجله اینترنتی فــــــــانـــــــوس : به نوشته سایت اینترنتی “دنیا الوطن”، بـــــاخشوین گفت ۲۳ سال پیش با یک جادوگر نیجریه ای دیدار و به وی پیشنهاد کرده که کاری کند که میلیونر شود، بنابراین جادوگر از وی خواسته اســــت که خانه ای بخرد و به تنهایی در آن مستقر شود و بعد بخوابد، آنگاه برای او تعریف کند که در خواب چه دیده است.فانوس برترین مجــــله اینترنتی ایران مرد عرب به دستور یک ساحر نیجریه ای با یک جن ازدواج کرد


فانوس : شبکــه ماهواره ای “ام.بی.سی” که با باخشوین در این خصوص مصاحبه کرده است اعلام کرد که به این ترتیب باخشوین خواسته ساحر نیجریه ای را برآورده کرد و زنی را به همـــراه مادرش در خواب دید که یک فنجان آبمیوه به او داد. جادوگر نیز در تفسیر این خواب به باخشوین گفت: یک زن از طایفه جن عاشق تو شده است.
وی افزود: جادوگر نیجــــریه ای روزی نزد وی آمد و گفت: این جن که میمونه نام دارد مهریه، لباس، طلا و لوازم دیگر نیز می خواهد.

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

مرد عرب به دستور یک ساحر نیجریه ای با یک جن ازدواج کرد

فــــــــانــــــــوســـــــــ : وی فاش کــــرد که ۳۰ هزار ریال سعودی برای برآورده کردن خواسته های این جن به جادوگر داده است و بعد جادوگر الفاظ عجیب و غریبی برای او زمزمه کرده و از او خواسته اســــت وارد یکی از اتاق های خانه اش شود تا عروسش را ببیند و وقتی وارد اتاق شده، زن زیبایی دیده است که لباس آبی به تن داشته است!
وی با اشاره به این که مرد نیجـــریه ای به او کمک کرده است که به این زن برسد و زن نیز از وی خواسته که دستورات شیخ نیجریه ای را اجرا کند، تصریح کرد که تا قبل از مرگ جادوگر نیجریه ای، ۲۵۰ هــــزار ریال سعودی پول به وی پرداخت کرده است.


فانوس : باخشوین تاکید کرد ۲۳ ســـال است که وجود این زن جنی را احساس می‌کند، با او زیر لب و نه ظاهری پچ پچ می کند و همواره از او انتظار دارد که همانطور که جادوگر نیجریه ای وعده داده بود، وی را ثروتمنــــد کند.!
این درحالی است که نهایت فاش شده کــــه باخشوین مورد کلاه‌برداری قرار گرفته، زیرا دام های اینچنینی برای اخاذی از سعودی ها افزایش یافته است.Funnos.com

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.