صبح روز جمعه اهالی خیابان گیشا در تماس با پلیس از کشف جسد مردی جوان داخل خودرویی خبر دادند.
خودکشی زنان خودکشی مرد متأهل، مقابل خانه دختر مجرد خودکشی با سم,روش های خود کشی آسان,خود کشی با سم,داستان سکس خودکشی,داستان سکس با دختر جنده داف مطلقه خودکشی

به گزارش فانوس به نقل از جام جم، مرد جوان وقتی زن مورد علاقه‌اش در را به رویش باز نکرد، با خوردن سم داخل خودرو خودکشی کرد.

خودکشی با سم,روش های خود کشی آسان,خود کشی با سم,داستان سکس خودکشی,داستان سکس با دختر جنده داف مطلقه خودکشی

صبح روز جمعه اهالی خیابان گیشا در تماس با پلیس از کشف جسد مردی جوان داخل خودرویی خبر دادند. با حضور گشت کلانتری 137 کوی نصر مشخص شد مرد جوان به نام سعید جانش را از دست داده است. در بررسی خودرو، آنها با شیشه شربتی کنار جسد رو به رو شدند.

با اعلام موضوع به بازپرس شعبه ششم دادسرای جنایی، تحقیقات برای مشخص شدن علت مرگ مرد 37 ساله آغاز شد. یکی از همسایه ها در تحقیقات به ماموران گفت مرد جوان به خانه زن تنهایی در محل رفت آمد دارد و من چند بار او را در محل دیده ام.

با به دست آمدن این سرنخ، تحقیقات از زن جوان آغاز شد. سمیه 34 ساله در بازجویی ها مدعی شد من همیشه روزهای تعطیل به کوه می رفتم. چند ماه قبل در کوهنوردی با سعید آشنا شدم و او به من ابراز علاقه کرد. بعد از مدتی متوجه شدم او متاهل است، به همین خاطر ارتباطم را با او کم کردم. ساعت دو صبح سعید به در خانه ام آمد و قصد داشت وارد خانه شود، اما او را راه ندادم.

او وقتی مخالفت مرا دید، ادعا کرد همین الان سم می خورد و خودش را می کشد. من حرف های او را باور نکردم تا این که ظهر متوجه کشف جسد سعید در خودرویش شدم.

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.