فرمانده نیروی انتظامی فارس با اعلام خبر دستگیری «مرد ژله ای» گفت: این پرونده یکی از تخصصی ترین پرونده های نیروی انتظامی در فارس بوده که روز گذشته با تلاش مامورین انتظامی متهم این پرونده دستگیر شد.

مرد-ژله-ای

سردار احمدعلی گودرزی صبح امروز در نشست خبری با اعلام خبر دستگیری مرد ژله ای، گفت: این پرونده یکی از تخصصی ترین پرونده های نیروی انتظامی در فارس بود که روز گذشته با تلاش مامورین انتظامی متهم این پرونده دستگیر شد.

وی با بیان اینکه متهم جوان 21 ساله ای با نام «امین . د» ملقب به مرد ژله ای بوده است، افزود: پس از تلاش و اجرای ماموریت های تخصصی از سوی ماموران آگاهی در روز گذشته متهم این پرونده دستگیر ومحبوس شد.

فرمانده انتظامی فارس با تشریح جزئیات پرونده این متهم افزود: متهم در 2 سال گذشته با ورود به منازل افراد اقدام به پاره کردن لباس زنان در منطقه «کوشک میدان» داشته و به آنان تعرض می کرده که پس از شش ماه تلاش نیروی انتظامی این فرد دستگیر شد.

سردار گودرزی علت به طول انجامیدن دستگیری این متهم را ارائه اطلاعات غیر واقعی وناقص از سوی شاکیان اعلام کرد و گفت: در سال گذشته یکی از شاکیان این متهم به کلانتری مراجعه کرده اما برای حفظ آبرو دلیل شکایت را سرقت موبایل عنوان کرده بود همین عامل سبب شد که مرد ژله ای پس از سه ماه آزاد شود و این پرونده طولانی و پیچیده شود.

سردار گودرزی با بیان اینکه این اقدام مجرمانه منجر به بروز مشکلات خانوادگی در گروهی از افراد مورد تعرض شده بود، افزود: مرد ژله ای در هنگام تعرض و تجاوز به عنف بدن خود را چرب می کرده تا کسی نتواند او را بگیرد و سپس پیاده از منطقه جرم اقدام به فرار می کرده است.

وی افزود: این متهم شبانه وارد خانه ها شده و با تیغ لباس خواب زنان را پاره و موجبات آزار روحی آنان را فراهم می کرده است.

فرمانده نیروی انتظامی فارس با بیان اینکه شاکیان به دلیل حفظ حرمت خانوادگی تاکنون 14 پرونده تشکیل داده اند، اظهار کرد: این متهم تاکنون به بیش از 14 مورد اعتراف و از بازگو کردن حقایق خودداری کرده است.

سردار گودرزی علت تخصصی بودن این پرونده را به دلیل انجام آزمایشات D.N.A و همچنین شناسایی فردی با نام «امین . د» از بین جمعیت 140هزار نفری با این نام و دیگر موارد امنیتی اعلام کرده است.

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.