مضرات خوردن مدفوع انسان و اعتیاد به مدفوع خوری

اعتیاد به خوردن مدفوع در برخی از افراد در جهان مرسوم می باشد مدفوع خوری باعث می شود به بیماری های بسیار خطرناکی دچار شوند و این بیماری روانی باعث می شود حالت شدیدتری به خود بگیرد و باعث فرد را به بیمارستان منتقل نمایند تا تحت پزشک روانشناس قرار بگیرد و نوعی حالت دیوانگی می باشد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر مضرات خوردن مدفوع انسان و اعتیاد به مدفوع خوری را در سایت فانوس خواهید دید با ما همراه باشید.

 

مدفوع خواری در انسان

به گزارش سایت فانوس : مدفوع خواری در انسان ها در وقع بک نوع بیماری هست و در یک زمان حساس خودش را نشان خواهد داد دقیقا زمانی که عقده ها و کمبود ها فوران خواهد نمود و انسان در شرایط بحرانی قرار می گیره این بیماری بالا می زنه و میتوان احساس کرد که بیماری در بدن فرد نهفته بوده حالا به اوج خود رسیده است و به تدریج و کم کم افراطی می شه تا جایی که اطرافیان بیمار نمی تونن با این بیمار در یک محل زندگی نمایند و این مشکل بخاطر مشکلات روانشناسی و همچنین اگر فرد مداوا نشود احتمال اینکه به تیمارستان منتقل شود زیاد است البته تا حدودی اگر به پزشک مراجعه شود بیشر این بیماران به خوبی درمان شده اند این بیماران در مرحله ی (حشره ای) گرفتار شده اند.اگر بخوایم کمی دقت کنیم می بینیم در طبیعت (سوسک) موجودیه که به مدفوع و خوردن مدفوع علاقه نشون می ده و در واقع غذای اصلی برخی از انواع سوسک مدفوعه! این دسته از بیماران از نظر ظاهری شبیه به انسان هستند اما از نظر درونی در مرحله ی حشره ای باقی مونده اند و خب باید با یک سری راه ها مثل کار درمانی و هیپنوتیزم و دارو درمانی به اونها کمک نماییم تا به تکامل برسند واقعی و درمان ان ها کامل شود.

درمان قطعی که نه اما خب می شه کمش کرد ولی در نهایت بیمار از مدفوع و فضولات در ذات خودش لذت می بره.البته علم روز روانشناسی تونسته تا حد زیادی به این دسته از بیماران برسه و کاری کنه که تا هفتاد درصد هم درمان شوند اما به شرط اینکه درمان نیمه تموم نباشه و دارو را همیشه مصرف نمایند.

عوارض خوردن مدفوع انسان

مدفوع انسان آلوده و پر از میکروبی و انگل و شاید بیماری ها خواهد بود و با خوردن آن انسان های عادی به احتمال فراوان به بیماری های عفونی و جسمانی مبتلا خواهند شد ولی در بیماران کوپروفیلی به علت مقاومت بالایی که دارند شاید دیر تر اثر کند.

 

اگر کودک مدفوع خود را بخورد

مواظب باشید تا دیگر این اتفاق نیفتد احتمال دارد کودکان چون بی خبر هستند از این موشوع گاهی دست به پوشاک خورد بزنند و دسشان مدفوعی شود و بخورند در صورتی که علائمی مشاهده کردید به یک پزشک جهت معاینه مراجعه کنید و در غیر این صورت بهتر است باز هم برای احتمالات دیگر و مریض نشدن با دکتر مشورت کرده و در صورت امکان دکتر ازمایش مدفوع انجام دهید نا مطمئن شوید مدفوع مشکل انگلی زیاد نداشته بوده باشد.

مدفوع دوستی

در این بیماری و علاقه به مدفوع در مراحل اولیه که فقط به تماشا کردن مدفوع و فضولات ختم خواهد شد اما کمی که بیماری پیشرفت نماید بیمار به بازی کردن و مالیدن مدفوع به سر و صورت خودش و در مراحل پایانی به خوردن مدفوع هم خواهد رسید مدفوع دوستی نوعی انحراف جنسی است که شامل برانگیختگی جنسی و لذت بردن از مدفوع است. در مدفوع‌ خواهی شخص از مدفوع کردن روی شریک جنسی یا بالعکس و یا حتی خوردن مدفوع لذت خواهد برد و این مشکل بیماری است که میتوان با مرجعه به پزشکان مربوطه به خوبی و از طریق دارو درمان شود.

مدفوع دوستی به انگلیسی

مدفوع خواری در انسان و این بیماری در زبان انگلیسی به Coprophilia گفته میشود.

 

کوپروفیلی

این نوع بیماری (کوپروفیلی) یا ( مدفوع دوستی) قدمت دیرینه ای داشته است و از زمان یونان و روم باستان وجود داشته و از بیماری های انحرافات آسیبی است.

 

مضرات خوردن مدفوع انسان و اعتیاد به مدفوع خوری

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.