معرفی بهترین و جذابترین مناطق گردشگری در کلان شهرهای ایران

مجله اینترنتی فــــــانــــــوس : ایـــران با توجه به موقعیت جغرافیایی منحصر به فـــرد خود توانسته جایگاهی عالی در صنعت گردشگری منطقه داشتـــه باشد، از این گذشته سیاســـت‌های منطقی و اصولی برای مسافرین در نظر گرفته شـــده و همین جریان به سهولـــت سفر آنها و تجربه‌ی تورمسافـــرتی عالی منجر شده اســـت.معرفی بهترین و جذابترین مناطق گردشگری در کلان شهرهای ایران

بـــه طور حتم یکی از مسائـــلی که در طول نوروز با آن روبه رو خواهیـــد بود، تصمیم گیری در رابطه با مقصـــدی است که می‌خواهید بـــرای تورمسافرتـــی خود انتخاب کنیـــد. در این پست به معرفی محبوب ترین مقاصد مسافرتی ایران، شهر های مشهد، شیراز و اصفهان خواهیم پرداخـــت.

معرفی بهترین و جذابترین مناطق گردشگری در کلان شهرهای ایران Funnos.com

معرفی بهترین و جذابترین مناطق گردشگری در کلان شهرهای ایران Funnos.com


۱) مشهـــد

فــــــانـــــــوســــــــ : مشهد از آن دست شهرهایی اســـت که محبوبیتی خاص بین ایرانـــی‌ها دارد. جذابیت‌های گردشگری و توریستی شهر از یک طرف و قرار گرفتـــن حرم مطهر امام رضا (ع) در این شهر از طرف دیگر موجب شده که انواع تورمشهد از اقصـــی نقاط ایران به آن سفر کننـــد.

مسافـــرین تورمشهد می‌ تواننـــد در کنار زیارت، انواع تور‌یک روزه را در این شـــهر تجربه کنند، از بازارهای فوق العـــاده ی شهر بازدید نماینـــد، در کنار تورمشهد خـــود به طبیـــعت اطراف سری بزنند، تـــور طبیعت گردی ویژه‌ای به ییلاقـــات این شهر داشته باشنـــد و از لحظه لحظه ی تور مشهد خـــود به نحو احسن استفاده کننـــد. باید گفت کـــه تورمشهد به عنوان خاص ترین و محبوب ‌ترین تورمسافرتی همـــواره در صدر لیست برنامه های هر آژانس مسافرتی اســـت.

اگر تصمیم دارید تـــور مسافرتی بعدی خود را به تور مشهد اخـــتصاص دهید، به مقالات مرتبط همگردی که در رابطه با تور مشهد نگـــارش شده اند، رجوع کنیـــد.

معرفی بهترین و جذابترین مناطق گردشگری در کلان شهرهای ایران Funnos.com

۲) شـــیراز
شیراز یکـــی دیگر از محبوب ترین نواحی گردشـــگری ایران است و بـــه عنوان سنبل گردشگری کشور محســـوب می شود. تعدد آثار باســـتانی، جذابیت های طبیعـــی ییلاقـــات خاص و تاریخ این استان موجـــب محبوبیت آن بین گردشگران تور داخلـــی و تور خارجی شده است. می تـــوان در هر فصل سیلی از گردشگـــران را در این استان مشاهـــده کرد.

در تورمسافرتی خود به شیراز می توانید از تخت جمشیــد تا قلعه‌ی دختر از بازار Store وکیل شیراز گرفتـــه تا مقبره‌ی حافظ را بازدید کنید و از تمام لحظه‌های خود در طول تورمسافرتی شیراز لذت ببرید.

معرفی بهترین و جذابترین مناطق گردشگری در کلان شهرهای ایران Funnos.com

معرفی بهترین و جذابترین مناطق گردشگری در کلان شهرهای ایران Funnos.com

فانوس بروزترین مجله اینترنتی ایران ⇓

۳) اصـــفهان
از دیـــگر شهرهایی که لازم است حتما به آن سفر کنـــید، اصفهان می باشد. اصفهان، یکی دیگر از محبوب تریـــن توانسته با موقعیت جغرافیایی خود تنوعـــی فوق العاده از آثـــار تاریخی و جذابیت های طبیعی را در اختـــیار گردشگران تورمسافرتی قرار دهـــد.
شما می توانید در طول یک توریک روزه از دیدنـــی‌های شهر بازدید کنیـــد، سری به چهـــل ستون بزنید، پیاده روی دلچسب بر روی ســـی و سه پل Bridge داشته باشید و یا چند ساعتـــی را به محله‌ی جلفا اختصاص دهید، از جهـــت دیگر باغات ایـــن شهر می‌توانند تفرجگاهی فوق العاده برای انــــواع تورطبیعت‌گردی باشند.
شما می ‌توانید در قالـــب یک تور طبیعت گردی سری به کویرهای فوق العـــاده‌ی اصفهـــان بزنیــــد و از زیبایی‌های کویر هم بهره مند شوید. اگر به همراهــــی تورمسافرتی به اصفهان سفر کردیـــد، بازدید از میدان نقش جهان را فراموش نکنیـــد. این میدان سنبلی است از تاریخ اصفهان و زیباترین ها را در خود جـــای داده است.Funnos.com
معرفی بهترین و جذابترین مناطق گردشگری در کلان شهرهای ایران Funnos.com

 

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.