مجله اینترنتی فانوس : یک معلم حرکات موزون مبتلا به جنون جنسی که مدت ۱۳ سال به ۹ شاگردش تجاوز کرده بود، به ۲۴ سال زندان محکوم شد.
,  معلم کثیفی که  شاگردانش را آزار و اذیت می کرد / آنها مجبور بودند در سر کلاس لباس های بدن نما بپوشند +عکس

به نقل از دیلی تلگراف، «گرنت ویلیام دیویس» ۴۲ ساله، معلم استودیوی آموزش حرکات موزون اینر وست در سال ۲۰۱۳ به جرم تجاوز به ۸ نفر شاگرد دختر و ۱ نفر از شاگردان پسرش دستگیر شده بود.

او از شاگردانش که کوچکترینشان ۹ ساله بود و بزرگترینشان اکنون ۲۳ ساله است، می‌خواست که در سر کلاس لباس های بدن نما بپوشند و از آنها عکس‌های مستهجن می‌گرفت و از طریق مسنجر و موبایل مرتبا به آنها پیامک‌های زننده می‌فرستاده است.

 

 

در خیلی موارد او طی کلاس‌های خصوصی در خانه‌‌اش و یا در خودروی خود هنگامی که شاگردانش را برای مسابقه می‌برده ، آنها را مورد آزار و اذیت جنسی قرار می‌داده است.

دیویس به‌خاطر فریب دادن ۴۸ فقره تجاوز به شاگردانش که در زمان وقوع جرم بین ۹ تا ۱۳ ساله بودند،‌ سر‌انجام پس از سا‌لها فرار از دست قانون به ۲۴ سال زندان محکوم شد.

خانم «جنی گیردهام» قاضی پرونده می‌گوید، متهم حتی پس از این‌که به دنبال شکایتی در سال ۲۰۰۷ مورد بازجویی قرار گرفت و تحقیقات پلیس در مورد او ادامه داشت نیز به جرایم خود علیه شاگردانش ادامه داد.

متهم مادر ۲ نفر از شاگردان دخترش را با این عنوان که از آنها ستاره خواهد ساخت. فریب داده و وادار کرده بود که در منزل از ۲ دخترش عکس‌های مستهجن بگیرد و و برای او بفرستد، وی پس از پشیمانی مادر فریب خورده ، او را تهدید کرد که که اگر به عکس گرفتن از فرزندانش برای او ادامه ندهد، هر ۲ فرزندش را از کلاس اخراج خواهد کرد.

سرانجام دیویس به دنبال گزارش همسرش در مورد رد و بدل کردن پیامک‌های زننده با شاگردانش توسط پلیس دستگیر شد. محکومیت زندان دیویس در سال ۲۰۳۱ پایان می‌یابد.

جام جم

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.