ملانیا و دونالد ترامپ در مراسم جشن هالووین کاخ سفید

ملانیا و دونالد ترامپ امسال اولین جشن هالووین خود را در کاخ سفید برگزار نمودند و به افرادی که در کاخ سفید و در این مراسم حضور داشتند هدیه های که در داخل سبد به شکل های مختلف تزیین نموده بودند پخش نمودند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر ملانیا و دونالد ترامپ در مراسم جشن هالووین کاخ سفید را در سایت فانوس خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت فانوس : جشن هالووین در مثل هر سال در کاخ سفید برگزار شد و دونالد ترامپ رئیس جمهور جدید آمریکا و همسرش ملانیا در این جشن حضور داشتند.

هالووین مراسمی است توسط مهاجران ایرلندی و اسکاتلندی به آمریکا وارد شد و بعد از آن هر سال نهم آبان مصادف با ۳۱ اکتبر به مدت سه روز در کشورهای غربی و اروپایی برگزار می شود.هالووین مراسمی است که با گریم و ماسک های ترسناک و تزئینات وحشتناک آن را جشن می گیرند.

پوشیدن لباس های عجیب و بد ریخت و ترسناک با کلاه های جادوگری و یا کدو شکل و گرفتن آجیل و شکلات و آب نبات از مردم از دیگر رسم هایی است که در جشن هالووین انجام می شود.کاخ سفید با عنکبوت و تارهای روی پنحره های کاخ و خفاش و حیوانات ترسناک تزئین شده بود.

ترامپ و ملانیا نیز در کاخ سفید از کودکان و افراد شرکت کننده در این جشن با آب نبات و دادن کادوهایی رنگارنگ پذیرایی کردند.همه ساله درب کاخ سفید در مراسم هایی رسمی به روی مردم و مخصوصا کودکان باز می شود و رئی جمهور وقت و همسرش از آنها پذیرایی می کنند.

ترامپ و همسرش با لباس رسمی در این جشن شرکت کردند و پوشش مخصوص هالووین را بر تن نکردند.سال پیش اوباما و همسرش آخرین مراسم هالووین را در کاخ سفید برگزار کردند.

ملانیا و دونالد ترامپ در مراسم جشن هالووین کاخ سفید

ملانیا و دونالد ترامپ در مراسم جشن هالووین کاخ سفید

ملانیا و دونالد ترامپ در مراسم جشن هالووین کاخ سفید

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.