مجله اینترنتی فانوس : مهران مدیری عصر امروز پنج‌شنبه در نشست خبری فیلم «ساعت ۵ عصر» که با حضور جمعی از اهالی رسانه برگزار شد، گفت از ساخت سریال خسته شدم.اگه قرار باشد به تلویزیون بیایم، با برنامه ای مثل دورهمی می ایم که برای مخاطب و خودم جذاب باشد.

به گزارش بانی فیلم، مهران مدیری که بزودی قصد دارد نخستین فیلمش با عنوان «ساعت ۵ عصر» را جلوی دوربین ببرد،در این باره گفت: سعی خودم را میکنم که فیلم خوبی بسازم و علاوه بر جایزه نگاه مردمی در جشنواره فجر،جایزه های دیگری هم برای این فیلم بگیرم.هشت سال است که تصمیم دارم فیلم سینمایی بسازم.تصمیم گرفتم در این دو ماهی که ضبط دورهمی نداریم،این کار را بکنم.ایده این فیلم دو -سه سال پیش به ذهنم رسید.

۸۳۰۹۲۵۶۴۰_۱۹۶۵۳-۱۰۲۴x682

او افزود:قصه فیلم ماجرایی است که برای ما در تهران هر روز پیش می اید، ولی ما به آن عادت کردیم و از نزدیک لمس کردیم و شوک نمی شویم.داستان درباره شخصی است که فقط تا ۵ عصر فرصت دارد که یک امضا را از یک نقطه دیگر تهران بگیرد.این آدم تحصیلکرده و مهربان است و اتفاقاتی که برایش می افتد،اجتناب ناپذیر است.

مدیری ادامه داد:فیلمنامه در حال نوشته شدن است و تا ۱۵ روز دیگر آماده است و بعد از آن ارایه به ارشاد ارائه می شود.این فیلم یک رئال کاملا اجتماعی است و اتفاق فانتزی در آن وجود ندارد.به شدت کمدی است که ذاتش تلخ است، ولی پایان تلخی ندارد.شخصیت اول فیلم در سکانس آخر دوباره به نقطه اول فیلم می رسد و ما می فهمیم که در یک دایره اتفاقات زندگی میکنیم.

او افزود:شخصیتهای اصلی فیلم را سیامک انصاری به اضافه ۴ بازیگر دیگر که فعلا مشخص نیستند بازی می کنند.همچنین صدها و شاید هزاران نفر دیگر که سکانس های شلوغ را بازی می کنند.سکانس هایی در فیلم است که باید کل پرده پر از آدم باشد که به معنای واقعی جای سوزن انداختن هم نباشد.

به گفته مدیری،فیلم در تهران ساخته می شود و سراسر نقد اجتماعی و فرهنگی است.

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.