بیوگرافی مهشید مرندی بازیگر زیبا و جذاب ایرانی

مهشید مرندی یکی از بهترین بازیگران خوش استایل در عرصه سینما و تلویزیون ایران می باشد او به تازگی تصاویر زیبا و جذابی را از خود در فضای مجازی منتشر نموده است که بسیار طرفدار و هوادار در اینستاگرام جذب خود نموده است در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر بیوگرافی مهشید مرندی بازیگر زیبا و جذاب ایرانی را در سایت فانوس خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت فانوس :مهشید مرندی بازیگر جدید و جوان سینما و تلویزیون ایران در تهران بدنیا آمده و متولد ۲۷ مهرماه پاییز سال ۱۳۷۱ می باشد.تحصیلاتش را در رشته نرم افزار کامپیوتر به اتمام رسانده و سپس وارد عرصه بازیگری شده است.

فعالیت در سینما و تلویزیون و استارت بازیگری

وی مدتی وارد حرفه مدلینگ شده و علاقه خاصی به بازیگری داشته و تجربه مجری صحنه در سینما و تلویزیون را دارد.
عکس های مهشید مرندیخانم مرندی به دلیل داشتن چهره و بیان خوب خیلی زود جذب سینما و بازیگری شدو برای اولین بار در سریال گذر از رنج ها دیده شد.

وی در این سریال به مخاطبان معرفی شد و با بازی خوب و قابل قبول خود نشان داد که استعداد و هنراین حرفه را دارد و از عهده تقش های محول شده به خوبی بر می آید.فریدون حسن پور کارگردان این سریال بود و برای ورود جوانان با استعداد به حوزه هنر و سینماهمیشه تلاش کرده است.

جدیدترین عکس مهشید مرندی بازیگر سریال محکومین

با دیده شدن بازی خوبش در این سریال برای فیلم های بعدی نیز دعوت شد و فیلم های بعدی را نیز با موفقیت پشت سر گذاشت. نقش های جدیدی که ایفا کرده است در سریال در جستجوی آرامش بوده است. این بازیگر خوش چهره در سریال محکومین با نگین معتضدی بازی کرده است که بزودی به مرحله پخش خواهد رسید.

وضعیت ازدواج و تاهل و همسر

این بازیگر مجرد می باشد و فعلا عکسی و یا خبری مبنی بر ازدواجش متنشر نشده است.

 

بیوگرافی مهشید مرندی بازیگر زیبا و جذاب ایرانی + تصاویر

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.