موبر طبیعی

با شکر یک موبر طبیعی و قوی بسازید

برای رفع موهای زائد بدن می توانید از موبر طبیعی هم استفاده کنید ، موبری که با داشتن ترکیبات مفید برای پوست می تواند کمترین آسیب را به این عضو مهم بدن هنگام اصلاح برساند.

____________فانوس____________

موبر طبیعی بدن را با شکر درست کنید

بـــعد از استفــاده از این خمیر شکــری به عنوان موبر طبـیـعـی از تیـــغ یا وکس اســـتـفـــاده نکنـــیـــد. همـه خانـــمهــا و آقـایان در سراسر جهـــان به طور منــظم بدن خود را و هریک روشی برای رفـــع موهای زائد بدن انـتــخاب می کنند. ایــن کار اگــر چه بســیـار خسـته کنـــنده اســـت امــا کار مهـمــی است که باید مرتب انـجام شود پس بهـتر است راه و روشی با کمـــتــریـــن آسـیـب برای آن انـتــخـاب کنیم در این مقـالـه به شما خمیر شکــری برای اپیلاسـیون موها پیشنهاد می کنیم که با داشــتـن ترکیبـــات طبیعی بدون نگـــرانـی می توانـــیـد از آن استـفاده کنیـد .

چگونه مو بر طبیعی درست کنیم

موبر طبیعی

استفاده از شکر و آبلیمو برای تهیه موبر طبیعی

 

مواد اولیه برای تهیه موبر طبیعی

یک چهارم فنجان آب لیمو
یک چهارم فنجان آب
دو فنجان شکر

نحوه آماده کردن موبر طبیعی

داخــل قابــلمه ای آب و آبــلــیمو و شکـــر را بریــزیـد و بعــد اجازه دهیـــد روی حرارت بالـا چهار یا پنـج دقــیـــقه بمــاند تا بجوشد وقتی جوشیــد داخل ظرف دیگری بریـزیـــد تا خنــک شود .
در واقع ایـن ترکیب بافتی مثـل آدامـس دارد و اگر دیـــدیــد حالـــت جامدی پیدا کرد به آن قطرات آب بیــافزایـــد وقتی از تمیزی و خشــکـی پوستتان مطـــمئن شدید آنـرا روی پوست بمـــالــیـــد .
به یاد داشـــتــه باشــید بر خلــاف جهت رویش مو خمـــیــر را بمـانــیـد و بعـــد موها را بکنید.
این روش کمـی درد ناک اســـت امـا بهــتر ازو کس اسـت چون بعـــد از چنـد بار اســـتـــفاده مو ها نرم تر و نازک تر می شود پس برای اســـتفــاده از این روش تردیـــد نکنـیــد .

روش درست کردن یک موبر طبیعی و قدرتمند در خانه

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.