موتور سواری بهاره رهنما در آغوش همسرش

بهاره رهنما بعد از ازدواج دومش با امیر خسرو عباسی به ماه عسل رفته و به تازگی عکس های جالبی از موتور سواری خود و همسرش تصاویری ثبت نموده و در فضای مجازی پخش کرده است بهاره رهنما از همسر اولش یک دختر دارد که برای تحصیل به خارج از کشور مهاجرت نموده است در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر موتور سواری بهاره رهنما در آغوش همسرش را در سایت فانوس خواهید دید با ما همراه باشید.

 

به گزارش سایت فانوس : بازیگر سینما و تئاتر ایران که به تازگی ازدواج دوم را پشت سر گذاشته به همراه پدر و مادر و همسرش گشت و گذاری در طبیعت زیبای لواسان کرده و از آب و هوای پاییزی لذت بردند.

 

موتور سواری بهاره رهنما در آغوش همسرش

 

بهاره رهنما از جمله بازیگرانی است که هم در عرصه تئاتر و هم در سینما و تلویزیون بسیار پرکار و فعال است.به تازگی چند نمایش روی صحنه برده است که خورشید های همیشه نمایشی به کارگردانی و نویسندگی وی بوده که درباه حضرت رباب و حضرت ام البنین بود.

خانم رهنما دستی بر قلم دارد و متن ها و جملات احساسی و پر مفهوم این بازیگر نیز همیشه مورد توجه کاربران و شبکه های اجتماعی بوده است. حواشی زیادی با منتشر کردن تصاویر خصوصی مراسم ازدواجش پیش آمد که شایعاتی مبنی بر ممنوع التصویرو کار بودنش می رساندریا، اما ایشان در مضاحبه ای اعلام کردند که نه ممنوع الکارم و نه ممنوع التصویر.

 

در مصاحبه ای جدید نیز توضیح داد که پیمان قاسم خانی ، همسر اولش از ازدواجش خبر داشته و قبلا اعلام کرده بودم که به زودی ازدواج خواهم کرد. انها سه سال پیش در سکوت خبری از هم جدا شدند و بعد از چند سال اعلام کردند که از هم جدا شده و اما همچنان دوست هم باقی خواهند ماند.

 

این بازیگر خوب کشورمان یک دختر به نام پریا دارد که در خارج از کشور در حال تحصیل است ومادرش نیز از هنرمندان و بازیگران پا سابقه سینمای ایران است.

 

تفریح بهاره رهنما و همسرش

خانم رهنما یکی از بازیگرانی است که همیشه دارای حاشیه و جنجال بوده است و هر سری با یک سوژه خاص مورد توجه رسانه ها قرار میگیرد.

 

موتور سواری بهاره رهنما در آغوش همسرش + تصاویر

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.