مجله اینترنتی فانوس : مونا فرجاد که آخرین همکاریش با تلویزیون سریالی به نام«شهر گمشده» بود، درباره فعالیت های اخیر خود گفت: سر سریال«آرام می گیریم» به کارگردانی روح الله سهرابی هستم که آذرماه از شبکه دو پخش می شود.

قصه اصلی این سریال درباره خانواده پر جمعیتی است که هرکدام بخشی از داستان را پیش می برند و به یکباره یک شخصیت در این شرایط ظاهر می شود که با ما نسبت خونی و خانوادگی دارد و… او در خصوص همکاری با روح الله سهرابی عنوان کرد: آقای سهرابی بسیار مرد شریف و پرحوصله ای هستند و برای سکانس ها وقت می گذارند. من از اواخر اردیبهشت به این کار اضافه شدم.

۰۶cfb6bedb3a442d8fcde8b6afa8a2a8
فرجاد در خصوص شرایط نامناسب تلویزیون و علل آن عنوان کرد: شرایط بد اقتصادی که برای همه وجود دارد، دامنگیر حرفه ما نیز شده و می دانیم تلویزیون بودجه محدودی برای ساخت سریال و فیلمسازی دارد. تعدادی بازیگر محدود کار می کنند و عده ای دیگر کار نمی کنند و علت آن را نمی دانم. به نظر می رسد برخی از دوستان نمی خواهند خطرپذیر باشند و ترجیح می دهند با همان عوامل قبلی خود کار کنند.
فرجاد اضافه کرد: کار برای ما مانند این است که روی یک کوزه کار کنید و صیقل داده شوید. متأسفانه بی مهری هایی صورت می گیرد و شاید دغدغه های روزگار باعث کم تحملی آدم ها شده باشد. هنوز سریال هایی که در گذشته کار می شد، بعد از ۲۰ سال تأثیر خود را روی ذهن مخاطب می گذارد. در آن زمان حتی سریال های معمولی هم بسیار خوب ساخته می شد و اگر بخواهیم درباره فهرست سریال های ۵ سال اخیر فکر کنیم، باز هم به اسامی محدودی می رسیم.
وی درباره‌ آخرین تئاتر خود بیان کرد: آخرین تئاترم«بیوه های غمگین سالار جنگ» بود که با گلاب آدینه همکاری داشتم و همکاری با ایشان برایم پر از تجربه های شیرین بود و همچنان علاقه مند به همکاری با گروه های تئاتری هستم

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.