یک مدل ساده برای جمع کردن موهای کوتاه

در این مطلب از بخش مد و زیبایی مجله انترنیت فانوس برای شما عزیران روش ساده ایی برای جمع کردن موهای کوتاه سر را قرار داده ایم با ما در ادامه همراه باشید.

مدل موی مناسب با مو های کوتاه

وقتــی موهایــتان را کوتاه می کنیــد به نظـر می آیـد دیـــگـــر کارهایتـــان آســـان شده اســـت. امـا همـــیشه اینـطور نیـسـت. موهای کوتاه نشانــه صرف کردن وقت کمتــر برای آرایش و مدل دادن به مو نیست.

حتــی برای برخـی از افراد برعــکس هم می شود چرا که موهایـــشان به قدری بلند نیــسـت که برای یک میهمــانـی دورهــمـــی سریع آن را با یک کش ببــندنـــد و حاضـــر شوند و تا حدی بلـــنـــد نیـــسـت که بتوانند بدون اینـکـه نیاز به اتوکشــیـدن و سشوار زدن داشتـــه باشد آن را آزاد رهـا کرده و به کارهـایشان برسنـــد. آرایــش موهای کوتاه برای برخـــی از افـــراد بیشــتـرین وقت را می گیـرد.

امـا، همــیـــشه زمـان نداریــم تا به صاف کردن موهایـمان برســیم بنابـراین بایــد از مدل های ساده و سریــع کمـــک بگیریم. در ایــن مطــلـب ما یک مدل ساده را به شمــا آموزش می دهـــیـم. این بار که خواســتـیـد به میهـــمانـــی بروید و زمـان نداشـتــیــد می توانـــید با ایـــن روش در کمـــترین زمـان موهایتان را به شکــلــی زیـبـــا آرایش کنــید.

نکـتـه ۱ : برای ایـــن مدل نیـاز نیــست موها را شسـته باشیـد، اگر موهایتان را چنـد روز پیش شسته باشـید و کمــی در هم باشــد هم می توانـــید ایــن مدل را به بهترین شکـل درست کنـیـــد. تنـهــا چیزی که نیـــاز داریــد چند سنـجــاق سر و یک شانه اسـت. اگر دوست داشــتـــید می توانـــیـد از ژل یا اسپـــری مو، برای نگــهـــداشــتن ایــن مدل اســـتـفـاده کنــیـد. این بســتگی به شمــا و لختی و مجعـــدی موهایتـان دارد.

نکتـــه ۲ : در ایـن مدل موها به سه دســتــه تقســـیـم شده انـد امــا اگـــر بخواهـــیــد می توانـیــد با دو دســته نیزمدل را پیـاده کنــیـــد. ولی اگـر آن را خلوت کنـــید خیـلـــی ساده می شود و به نظــر نمــی رسـد موهایـــتـان را آرایش کرده اید.

موهای کوتاه

مرحلـه اول : موهایــتــان را از بالا به سه دسـته تقسـیم کنـــید. دسته اول را که بالـای سر قرار دارد دور خودش بپـــیـچـانیـد. کمــی با شانـــه به آرامی روی آن را شانـه بزنـــیـد تا مرتـــب شود سپـــس دور خود پیچــانـــده و با سنجـــاق آن را روی سرتــان محکـــم کنـــید. به اصـطـــلـاح عامـیـــانـــه موها را گوجه کنـــیـــد.

مرحـلـــه دوم : دستـــه دوم و سوم را نیـــز به ترتـیب برداشـته و عینـا همـیــن کار را تکـرار کنیـــد.

مرحـلـه سوم : چک کنــید که موها محـکـم ایـستاده باشــد. اگـر احــساس کردیـد شل است لا به لای آن باز سنجـــاق بزنید تا محکـــم شود. اگـــر خواستـیــد در ایـــن مرحلــه می توانـــیـــد برای گرفـــتـن وز مو کمــی ژل روی موهای بســته شده بزنـــید.

موهای کوتاه

در کمـــترین زمـان ممـکـــن موهای خود را جمـــع کرده ایـــد و مدلی زیـبـا و ساده به آن داده ایــد. برای تزیـــین بیشـــتر موهای کوتاه جمع شده می توانـیـــد دور گوجه مو را با روبانهــای رنگـی تزییـــن کنید.

آموزش یک روش ساده برای جمع کردن موهای کوتاه شما

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.