مدل مژه های LED رنگی و نورانی که تازگیا مد شده

مژه های LED نورانی و رنگی هم مد شد!

مطمئنا همه نوع مژه مصنوعی دیده بودید به جز مژه های LED, این مژه مصنوعی های جدید و نورانی در رنگ های مختلف وجود دارند.در بخش مد و زیبایی مجله خبری سرگرمی فانوس همراه ما باشید.

مژه های LED مد جدید زیبایی

نوعی مژه مصــنوعی ساخـــته شده که ال ای دی هستنـــد و نسبــت به دیـــگــر مژه های مصـــنوعی کامـــلا متـــفــاوت انـد, ایـــن مژه های را میـتوان مد جدیــد زیبـــایـی دانـست.

مدل مژه های LED رنگی و نورانی که تازگیا مد شده

در این مطلب جدیــدتـــرین نوع مژه مصـــنوعی را می بینـــیـــد که تاکـنون هرگـز چیــزی مثل آن را ندیـــده بودیــد! بیــشـــتـــر اوقات، مژه مصـــنوعی حجـم و طول مژه ها را افزایش می دهـــد، امــا اکنون آن ها می توانـــد باعث درخــشـنـــدگی شما شوند! ایــن مژه ها توسط تیــن فام طراحـی شده اند و ماننـد سایــر مژه هایی مصنوعی با چسـب مخـــصوص روی مژه قرار می گیرنــد، اما آنــچـــه ایـن مژه ها را متـــفاوت می کنــنــد درخشـنـدگی آن هاست. مدل مژه های LED رنگی و نورانی که تازگیا مد شده

مژه های LED و رنگی

این مژه های LED واقعی به رنگ های صورتــی، آبـی، آبـی روشن، سفیـــد، زرد و سبـز درمـــی آینـــد و حالـت های مختـلف رقص، اسـکـرول و چشمـــک دارنـد که با یک دکمــه کنـترل می شوند. انـــرژی ایــن مژه ها از باتری ساعت تامـیـــن می شود که چهار ساعـت دوام دارد و کنتـــرل آن با کلـیــپس به پشــت سر متــصــل میـی شود و سیم های نازکــی هر مژه مصـنوعی را به آن متــصـــل می کنـد و تقـــریـبــا نامرئی هستــنـــد مگــر ایــنکــه کســی به شمـا نزدیـــک شود.

 مدل مژه های LED رنگی و نورانی که تازگیا مد شده

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.