شاید ابتدا تصورش برای خیلی ها سخت باشد.به خصوص برای آقایان، اینکه یک خانم وزنه بزند، کارهایی که تا پیش از این مردها انجام می دادند را بکند و خلاصه اینکه بدنساز شود و سر و کارش با دمبل و هالتر و این جور چیزها باشد.

عکس های مژگان بختیاری,عکس های دختر بدنساز ایرانی,عکس زنان بدنساز,عکس عضللات دختر بدنساز,عکس بدنسازی خانمها,

فانوس : البته هنوز هم خیلی ها با این قضیه مشکل دارند. مگر می شود خانم ها کارهای خشن مردانه را انجام بدهند و برای خودشان باشگاه داری کنند، شاگرد داشته باشند و وارد دنیای مکمل ها و … شوند؟

مژگان بختیاری بر این عقیده است که هیچ چیزی برای بانوان محدودیت نیست و آنها هم می توانند پا به پای مردان تمام کارهایی که آنها انجام می دهند را انجام دهند فقط باید کمی خودشان را باور داشته باشند و به کاری که می خواهند انجام دهند به عنوان یک هدف نگاه کنند !

البته همانطور که هر کس یحق اظهار نظر دارد ، فانوس هم ضمن آرزوی موفقیت برای ایشون معتقد است که بدنسازی هدف درستی برای بانوان سرزمینمان نمی تواند باشد ، چرا که یک ورزشیست ایستاده بر ویژه گی های مردانه و نه تنها هنری برای بانوان محسوب نمی شود بلکه می تواند مانعی برای هنرهای خاص آنها شود که تنها از بانوان بر می آید و هیچ مردی هم نباید چنین تصوری درباره هنرهای بانوان کند .

اما بدنساز شدن خود خانم بختیاری هم داستانی دارد. شاید باورش برای خیلی ها سخت باشد اما همه چیز از یک عکس شروع شد. عکس آرنولد(Arnold Schwarzenegger) قهرمان سابق پرورش اندام جهان. آرنولد بود که هوای بدنساز شدن را در سر خانم بختیاری انداخت تا او امروز این رشته ورزشی را به صورت حرفه ای دنبال کند و شاگردان زیادی را داشته باشد.

دختر ایرانی بدنساز عکس های مژگان بختیاری,عکس های دختر بدنساز ایرانی,عکس زنان بدنساز,عکس عضللات دختر بدنساز,عکس بدنسازی خانمها,

دختر ایرانی بدنساز

عکس دختر ایرانی بدنساز عکس های مژگان بختیاری,عکس های دختر بدنساز ایرانی,عکس زنان بدنساز,عکس عضللات دختر بدنساز,عکس بدنسازی خانمها,

عکس دختر ایرانی بدنساز

مژگان بختیاری عکس های مژگان بختیاری,عکس های دختر بدنساز ایرانی,عکس زنان بدنساز,عکس عضللات دختر بدنساز,عکس بدنسازی خانمها,

مژگان بختیاری

عکس مژگان بختیاری

عکس مژگان بختیاری

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.