مژگان شجریان در شبکه خبری VOA آمریکا بدون حجاب

مژگان شجریان دختر محمد رضا شجریان در یک برنامه ای بدون حجاب حضور پیدا نمود او ادعا می کند این خبر در سال 93 پخش شده است ولی در حال حاضر در فضای مجازی جنجال برانگیز شده است تا محمدرضا شجریان را محکوم نمایند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر مژگان شجریان در شبکه خبری VOA آمریکا بدون حجاب را در سایت فانوس خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت فانوس: گویا مژگان شجریان دختر استاد شجریان در یکی از شبکه های بیگانه و ضدانقلاب حضور یافته است و البته بدون حجاب!

این اقدام او کاملا محکوم شده و غیر قابل دفاع است ولی این خبر مربوط به سال ۱۳۹۳ میباشد که امروزه برای تخریب مجدد اقای شجریان در کانال های تلگرامی برخی از جناح های سیاسی منتشر شده است.

 

کشف حجاب مژگان شجریان

خانم مژگان شجریان نوازنده گروه موسیقی سنتی این خواننده میباشد و در زمینه تار نوازندگی کرده و صاحب سبک میباشد.

ولی سال ۹۳ در یکی از شبکه های بیگانه که توسط یکی از افراد ضدانقلابی حضور یافت جنجال بسیار زیادی را بر پا کرد و همچنین با کشف حجاب خود در این شبکه هیچگونه جای دفاع و توجیحی را برای خود باقی نگذاشت.

 

نوری زاده یکی از چهره های ضد انقلابی بوده که در سال ۸۸ و فتنه مربوط به آن دوره تلاش بسیار زیادی برای تحریک جوانان به درگیری با پلیس انجام داد و حتی به صورت علنی اعلام میکرد که جوانان بمب های دست ساز تهیه کنند و به طرف خودروهای پلیس پرتاب نمایند.

لازم به ذکر است که بیوگرافی مژگان شجریان متولد ۱۳۴۸ میباشد و در رشته نقاشی و گرافیک تحصیل نموده و فوق لیسانس این رشته را اخذ کرده است.

 

مژگان شجریان در شبکه خبری VOA آمریکا بدون حجاب

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.