افرادی که به مدت زیادی از این ماده مخدر کشنده استفاده کنند اعضای بدن خود را از دست می دهند، مصرف ماده مخدر کرکودیلی در استرالیا رواج پیدا کرده است و به زودی در این کشور زامبی ها به وجود می آیند.

زامبی ، مواد مخدر

زامبی شدن با مواد مخدر

با افزایش انواع مختلف مواد مخدر مختلف تمایل افراد به تجربه آنها بیشتر شده بطوری که توجهی به عواقب آن نداشته و تجربه ای تلخ برای خود فراهم می کنند،نام کروکدیل را روسی ها به این دلیل برای این ماده مخدر انتخاب کردند که مصرف آن باعث می شود پوست بدن به رنگ سبز در آید و پس از مدتی گوشت بدن به طور کامل پوسیده شده و از بین برود.پلیس استرالیا به مردم این قاره هشدار داده است که ماده مخدر جدیدی به مرز های این کشور رسیده است که آن ها را شبیه زامبی ها خواهد کرد.

این ماده مخدر جدید کروکودیل نام دارد که از تینر و بنزین درست شده است و باعث می شود پوست ناحیه ای از بدن که این مواد تزریق شده است فاسد شود.
زامبی
این ماده مخدر ۱۰ سال قبل در روسیه رواج پیدا کرده بود و شاخه ارزان تری از هروئین است و پلیس استرالیا هشدار داده است که رواج آن در استرالیا ناگزیر خواهد بود.
زامبی
زامبی
زامبی


کروکودیل چیست؟

“دزومرفین” “Desomorphine”، از مشتقات “ماده مخدر هروئین” است که تاثیرات تسکین و آرام بخشی بسیار سریع و قدرتمندی دارد. این ماده مخدر در سال ۱۹۳۲ کشف شد و قدرت آن ۸ تا ۱۰ برابر قدرت مرفین است.

در ابتدا، دزومرفین در کشور “سوئیس” با برند “پرمونید” “Permonid”، به خاطر واکنش سریع در مواردی مانند “تهوع” و “دپرسیون تنفسی” مورد استفاده قرار می گرفت.

در سال ۲۰۱۰، دزومرفین در روسیه به خاطر تولیدات مخفیانه شیوع پیدا کرد. این ماده به راحتی با ترکیب “کودئین”، “ید” و برخی داروها و مواد شیمیایی دیگر قابل تولید است.

نام کروکدیلKrokdil را روسی ها به این دلیل برای این ماده مخدر انتخاب کردند که مصرف آن باعث می شود “پوست بدن” به رنگ سبز در آید و پس از مدتی گوشت بدن به طور کامل پوسیده شده و از بین برود.

یکی از دلایلی که این ماده مخدر در حال گسترش سریع در بسیاری از نقاط جهان است، سادگی ساختن آن و دسترسی افراد کم در آمد به آن است.

تخمین زده می شود ۱۰۰ هزار نفر در روسیه و ۲۰ هزار نفر در اوکراین به این ماده بسیار خطرناک اعتیاد پیدا کرده اند.

مرکز کنترل مواد مخدر روسیه اعلام کرده است که در سه ماه نخست سال ۲۰۱۱ میلادی حدود ۶۵ میلیون دوز از این ماده مخدر در این کشور کشف و توقیف شده است.

زامبی

سوء استفاده از دزومرفین های خانگی برای اولین بار در شرق و “مرکز سیبری” در سال ۲۰۰۲ گزارش شد. اما از آن به بعد بلافاصله در روسیه و کشورهای همسایه آن شیوع پیدا کرد.

اولین باری که استعمال این ماده مخدر کشور آمریکا گزارش شد توسط مرکز کنترل “مواد سمی” “Banner Poison Control Center” واقع در “فونیکس آریزونا” بود. در سپتامبر سال ۲۰۱۳٫ در اکتبر سال ۲۰۱۳ موارد بسیاری نیز در شهر ایلینویز مشاهده شد.

زامبی

کروکودیل از جهات بسیاری شبیه هروئین است، اما ماندگاری کمتری دارد. در حالی که تاثیرات استعمال هروئین ۴ تا هشت ساعت پایداری است، تاثیرات کروکدیل بیش از یک ساعت و نیم به طول نمی انجامد.

چه چیزی کروکودیل را بدین سان ترسناک کرده است؟

اما چیزی که کروکدیل را تا به این حد ترسناک کرده است، آسیب های بسیار خطرناکی است که به بدن استعمال کننده وارد می کند، آسیب هایی مانند تخریب بافت های بدن، ایجاد زخم های عمیق، “قانقاریا” و در نهایت فاسد شدن بدن.

افرادی که به مدت زیادی از این ماده مخدر کشنده استفاده کنند اعضای بدن خود را از دست می دهند. در رابطه با سن این افراد گفته می شود استعمال کنندگان کروکدیل کم تر از دو سال عمر خواهند کرد.

ماده مخدر گوشت خواری که مردم را شبیه زامبی ها می کند

دکتر Singla متخصص مواد مخدر آمریکا می گوید:کروکدیل “ماده مخدر زامبی” است. کروکدیل، بدن مصرف کننده را آهسته آهسته از درون متلاشی می کند.

به گفته این دکتر آمریکایی، زخم هایی که کروکدیل ایجاد می کنند با دیگر زخم ها متفاوت هستند، کروکدیل مستقیما سر وقت استخوان ها می رود. تا بحال چنین چیزی مشاهده نکرده بودم.

دکتر رابرت گلر، مدیر مرکز “سم شناسی” جورجیا در اینباره می گوید:این انباشت ها به سایر نقاط بدن نفوذ کرده و بافت را تخریب می کنند.

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.