ناتالی پورتمن

دکوراسیون منزل لاکچری ناتالی پورتمن

ناتالی پورتمن یکی از مشهور ترین و بهترین بازیگران زن دنیا شناخته میشود که در ادامه دکوراسیون منزل شیک و لوکس او را مشاهده میکنید.

__________________فانوس__________________

دکوراسیون منزل ناتالی پورتمن

ناتـــالـی پوتمـــن بازیـگـــر ، تهیـــه کننـــده و کارگـردان آمریـــکـــایی – اســرائیلی سینــما و تلویزیون اســـت. اولین نقش بهـتـــریـن بازیـگـر زن درفــیلم اکـشــن لئون بود.

همـیــشـــه کنـــجکـاوی عجیبـی دربـــاره زنــدگی خصوصی افـــراد مشــهور وجود دارد. ایــن که وقتــی آنها جلوی دوربـین نیــســتنــد چه کارهـــایـی انــجام می دهند؟ معــمولا چه برنـامـه هایـــی دارنـــد؟ و مهـم تر از همه چگونه زنــدگی می کنـند؟ خوب در این مطــلــب قصــد دارم به داخـل خانه یکی از مشــهورتـریـــن و البـــتــه بهتـرین بازیـــگــران زن دنـیــا رفتــه و با سبـک زنــدگــی اش بیـــشـــتــر آشـنا شویم.

دانســتـن دربـاره نحوه و سبک زندگــی افـراد مشـهور اصـلـا چیز بدی نیـــســـت، ایـن کار ما افــراد عادی را قادر می سازد حتـــی از راه دور هم که شده گردشی مجــازی در دنـــیـــای لاکــچـری و باشـــکوه افراد مشـــهور داشـــتـه باشیـم. فکر می کنم همه با ناتالـی پورتمـــن آشـنــا باشــنــد، شخصـیـتی فوق الـــعـــاده هنرمـــنــد در دنـــیـــای بازیـگری که برنــده جایـزه اســکــار نیـز شده اسـت. امـــا بپـــردازیم به محل اقــامـــت او که به تازگی خریـــداری شده، خانه ویلایی با مســاحـت 360 متر نزدیـــک اقیانوس آرام که شامل 4 اتــاق خواب، 5 حمـــام و یک آشپــزخانه فوق العاده شیک و جالــب می شود. این مطلـــب مکان مناسبـــی برای ایـده گیری اسـت پس توصیه می کنـم با دقـت بیــشتـری عکس ها را بررسی کنید.

ناتالی پورتمن

ناتالی پورتمن بازیگر هالیوود

عـکـــس اول نمای پشـت خانه را نشــان می دهـد که جزیئات زیادی در آن وجود دارد. اســـتـخر شنـــا در کنار محـــیـطـی تمامـــا چمــن کاری شده با منـــظـــره ای بی نظیر از اقـیــانوس آرام، فضایـی را ایجــاد می کند که هر خانواده ای از بودن در آن احساس شادی خواهــد کرد. عکس پایــیـــن فضـــای داخلی خانـه را نشـان می دهـــد، که بازهم تمـــرکز اصـــلــی اش بروی منـــظــره زیـبـــا اقیـــانوس آرام اسـت. الــبته عنــاصـر قرار گرفــته در داخل خانـه ماننـد میز جلو مبــلـــی چوبی نیـــز جلب توجه می کننــد.

ناتالی پورتمن

منزل لاکچری ناتالی پورتمن

امــا بازیــگــران مطـــرح دنیــا همیـــشه احـتـرام و جایــگـــاه خاصـی برای مطـــالــعـــه و همـــیــنـطور ادبـیات قائلند. در کنـــار اتـاق نشیـمــن، محیطـی فقـــط برای مطـــالعــه در نظر گرفـــتـه شده که تمــام صنــدلــی های قرار گرفــته در آن تک نفــره و راحتی هسـتنـد. حقـــیقـــتــا مطـالعه در چنین فضــایی آن هم با نمــای فوق العاده از اقــیانوس آرام وصف نشــدنـــی است. طراح با ایـــن کار بهـتریـن استــفــاده را از نمــای بی نظـــیــر خانه گرفته است.

 ناتالی پورتمن

دکوراسیون منزل ناتالی پورتمن

هـــمانطور که حتــما تا الــان متوجه شده اید، طراحـــی داخلـی خانــه پلانی باز و آزاد داشــتــه و تمامــی فضاهـــا به هم متصـــل هســتــنــد، فضـــای تقــریــبــا زیـــاد خانـه به طراح اجازه داده فضاهای مخـتـلفـــی برای نشــستن و لذت بردن طراحــی کنــد. یکی از ایــن فضــاها میــز ناهــارخوری است که با یک فرش مربــعی و همــیــنــطور چراغ آویز بزرگ درسـت بالــای میز تزیــیـــن شده است.

در ماه های سرد سال، که الــبتـه کنــار ساحل اقـیانوس آرام خیـــلـی کم اســت، این امـــکان برای مالـکیـــن وجود دارد که کل فضای اطـراف خانــه را ببنـــدند. برای ایــن کار پنجـــره های شیــشه ای اتوماتـیک به سمـــت پایـــیــن کشـــیــده شده و فضـــای داخــل خانـه را کاملـــا گرم نگه می دارند.

 ناتالی پورتمن

دکوراسیون منزل ناتالی پورتمن

شایـــد بدانـــیـــد که ناتالـی پورتـمـن در دانـشـگاه هاروارد تحصـیـــل کرده اســت، در نتـــیـــجـه چنیـن شخـــصیتـی نیاز به فضــای اختصاصی برای کتاب های محبوبش خواهد داشـت، اتــاق زیـر دقـــیقــا برای چنـــین هدفی طراحـــی شده. این مکـان یک نمونه عالـی از دکوراسیونی ایده آل برای عاشـــقــان کتـــاب اسـت

ناتالی پورتمن

دکوراسیون منزل ناتالی پورتمن

وقتی خانـه ای با چنین منــظره ای داشتــه باشید، حتـمــا می خواهــید از هر اتـــاقـــی در خانه قادر باشیـد از این منـظـره نهـایـت اســتـفاده را ببـــریــد. اتـــاق خواب مطمئن یکـــی از مکان هایی اســت که می توانــد از ایـــن منظــره حسابـــی بهـــره ببــرد.

 ناتالی پورتمن

دکوراسیون منزل ناتالی پورتمن

فـضــای خارج بخـش مهـــمــی از خانــه های ویلـــایـی را تشکـــیـل می دهـــد. تقـــریبــا پای ثابت چنـیـــن فضـــاهـــایی کباب پز و باربــی کیو اســـت. وجود فضـــایــی برای پخــت و پز و میـل کردن غذا در فضـــای بیــرون و نزدیک طبیــعت بسـیــار لذت بخش اســت. در ادامــه سایـــر قسـمت های شیـــک فضــای بیرونی این خانـه زیـــبـــا را مشاهده می فرماییـد.

 ناتالی پورتمن

دکوراسیون منزل ناتالی پورتمن

تصاویری از دکوراسیون خانه رویایی ناتالی پورتمن

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.