با پایان شمارش آرا در حوزه‌های انتخابیه دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، آخرین آمار و نتایج شمارش آرا در استان‌ها و شهرستان‌های سراسر کشور را در قالب جداول جداگانه منتشر می‌کند.

لیست امید,نتایج انتخابات مجلس,نتیجه انتخابات مجلس خبرگان,تنیجه انتخابات مجلس دهم,تقلب ردر انتخابات  مجلس دهم,

رای‌گیری برای انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی از ساعت 8 صبح جمعه 7 اسفند به صورت همزمان در سراسر کشور آغاز شد و تا ساعت 23:45 ادامه داشت.

جمعیت واجد شرایط در کشور برای رای دادن در این دوره انتخابات 54 میلیون و 915 هزار و 24 نفر اعلام شده است که شرکت کنندگان در انتخابات 290 نماینده خود را از 207 حوزه انتخابی برای حضور در ساختمان سبز بهارستان از میان 4 هزار و 844 کاندیدا انتخاب کردند. برای انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی حدود 207 حوزه اصلی و 855 حوزه فرعی در فرماندارها و بخشداری‌ها در نظر گرفته شده بود.

آخرین نتایج شمارش آرای انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی به تفکیک استانها تا این لحظه به شرح زیر است: (لازم به ذکر است که این نتایج غیررسمی و هنوز به تأیید شورای نگهبان نرسیده است)

*********************
آخرین نتایج تا ساعت 10:30 شنبه 8 اسفند

 

** تعداد رای دهندگان در هر جدول تا زمان آخرین شمارش است و آراء رسمی متعاقبا اعلام خواهد شد.

 

استان آذربایجان شرقی
تعداد واجدین رأی دادن:

2/900/000 نفر

تعداد رأی دهندگان:
ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آراءگرایشراه یافتگان به دور دوم
1اهر و هریسبیت‌الله عبداللهی
(اصلاح طلب)
مهدی حسینیان

(اصولگرا)

2بستان آبادمحمد وحدتی‌هلان مستقل  –
3بنابضیاء‌الله اعزازی اصولگرا  –
4تبریز، آذرشهر و اسکو
5سراب و مهربانیوسف داوودی (مستقل)
 مجید نصیرپور (اصلاح طلب)
6شبستر معصومه آقاپور(مستقل)
________

(اصولگرا)علی علیلو

7كلیبر، خداآفرین و هوراند قلی الله‌قلی زاده36936 اصولگرا  –
8مراغه و عجبشیر
9مرند و جلفا کریم شافعی

_________

محمد حسن نژاد

10ملکانسلمان خدادادی 
11میانه یعقوب شیویاریاصولگرا –
 فردین فرمند مستقل –
12ورزقان  رضا علیزادهاصولگرا  –
13هشترود و چاراویماق سیدحمزه امینی15034 مستقل
استان آذربایجان غربی
تعداد واجدین رأی دادن:
2/296/591 نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آراءگرایشراه یافتگان به دور دوم
1ارومیه    
  
    
2بوکان    
3پیرانشهر و سردشت    
4خوی و چایپاره    
5سلماس    
6ماکو – چالدران – پلدشت و شوط    
7مهاباد    
8میاندوآب شاهین‌دژ و تکاب    
  
9نقده و اشنویه    

 

استان اردبیل
تعداد واجدین رأی دادن:
998/499 نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آراءگرایشراه یافتگان به دور دوم
1اردبیل، نمین، نیر و سرعین رضا کریمی  اصلاح‌طلب 
 صدیف بدری
  اصولگرا 
 اردبیل، نمین، نیر و سرعین اکبر نیکزاد(اصولگرا)
____________
محمد فیضی(اصلاح‌طلب
2پارس آباد و بیله سوار    شکور پورحسین

——-

ایرج بیگدلو

3خلخال و کوثر بشیر خالقی  اصولگرا –
4گرمی میرحمایت میرزاده  اصلاح‌طلب –
5مشگین شهر ولی ملکی   اصلاح‌طلب –

 

استان اصفهان
تعداد واجدین رأی دادن:
3/500/000 نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آراءگرایشراه یافتگان به دور دوم
1اردستانسیدصادق طباطبائی نژاد16033
اصولگرا
 –
2اصفهان    
  
    
  
   
3خمینی شهر    
4سمیرم    
5شاهین شهر،میمه و برخوار حسینعلی حاجی دلیگانی  اصولگرا
6شهرضا و سمیرم سفلی    
7فریدن، چادگان، فریدونشهر، بوئین و میاندشتاکبر ترکی  اصولگرا
 –
8فلاورجانسیدناصر موسوی لارگانی   اصولگرا  –
9کاشان و آران و بید گلسید جواد ساداتی‌نژاد  68000 اصولگرا
10گلپایگان و خوانسار علی بختیار  اصلاح طلب

11لنجان محسن کوهکن  اصولگرا –
12مبارکهزهرا سعیدی مبارکه اصولگرا –
13نائین، خور و بیابانک    
14نطنز و قمصر مرتضی صفاری نطنزی اصولگرا

15نجف آباد وتیران وکرون ابوالفضل ابوترابی  اصولگرا –

 

اقلیت های دینی
ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آراءگرایشراه یافتگان به دور دوم
1زرتشتیان    
2کلیمیان مره‌صدق   
3مسیحیان آشوری و کلدانی یوناتن بن کلیا   
4مسیحیان ارمنی جنوب ایران    
5مسیحیان ارمنی شمال ایران کارن خانلری   

 

استان البرز
تعداد واجدین رأی دادن:
1/480/000 نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آراءگرایشراه یافتگان به دور دوم
1ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان    
2کرج، اشتهارد و فردیس  
 

 

استان ایلام
تعداد واجدین رأی دادن:
434/000 نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آراءگرایشراه یافتگان به

دور دوم

1دهلران ، دره شهر و آبدانان    شادمهر کاظم‌زاده

_________

علی‌محمد احمدی

2ایلام،شیروان، چرداول،ایوان،مهران  

 

استان بوشهر
تعداد واجدین رأی دادن:
691/456 نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آراءگرایشراه یافتگان به دور دوم
1بوشهر، گناوه و دیلمعبدالحمید خدری   اصلاح طلب
 –
2دشتستانمحمدباقر سعادت 
 اعتدالی

3دشتی و تنگستان سید کمال الدین شهریاری   –
4کنگان، دیر، جم و عسلویه سکینه الماسی41000  اصلاح طلب
استان تهران
تعداد واجدین رأی دادن:
8/500/000 نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آراءگرایشراه‌یافتگان به دور دوم
1پاکدشتمحمد قمی
  اصلاح‌طلب –
2تهران ، ری ، شمیرانات و اسلامشهر و پردیس    
  
    
  
    
  
    
  
    
  
   
  
   
  
   
  
   
  
   
  
   
  
   
  
   
  
   
  
   
  
3دماوند و فیروزکوه    
4رباط کریم و بهارستان    
5شهریار، ملارد و قدس    
6ورامین، پیشوا و قرچک سید حسین نقوی حسینی
 اصولگرا

 

استان چهارمحال و بختیاری
تعداد واجدین رأی دادن:
702/623 نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آراءگرایشراه یافتگان به دور دوم
1اردل، فارسان، کوهرنگ، کیار و دستگرد    
2بروجن    خدیجه ربیعی فرادنبه

_____

علی نادری‌فرد

3شهرکرد سامان اردشیر نوریال
  اعتدال –
4لردگان محمدخالدی سردشتی   –

 

استان خراسان جنوبی
تعداد واجدین رأی دادن:
598/205 نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آراءگرایشراه یافتگان به دور دوم
 1بيرجند و درميان و خوسفسید محمد باقر عبادی 59459
 اصولگرا
 2قاین و زیرکوه فرهاد فلاحتی
  اصولگرا
 3نهبندان و سربيشهنظر افضلی  اصولگرا

 4فردوس،طبس،بشرويه و سرايانمحمدرضا امیرحسنخانی  35738  اصولگرا

 

استان خراسان رضوی
تعداد واجدین رأی دادن:
4/260/000 نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آراءگرایشراه یافتگان به دور دوم
1گناباد و بجستانحمید بنایی
  مستقل –
2قوچان و فاروجهادی شوشتری
 اصلاح‌طلب
3فریمان،سرخس، احمدآباد و رضویهاحسان قاضی‌زاده
  اصولگرا –
4سبزوار، جغتای، جوین، خوشاب و داورزن مقصودی  اصولگرا
سبحانی فر
 اصلاح‌طلب
5درگزحاتمیان
  اصلاح‌طلب
6خواف و رشتخوارمحمود نگهبان سلامی
  
7چناران و طرقبه محمد دهقان
  اصولگرا –
8تربت‌جام،تایباد و باخرز رحیمی
  اصلاح‌طلب –
9نیشابور و فیروزه  
  
10کاشمر، بردسكن و خلیل آباد بهروز بنیادی
  اصلاح‌طلب –
11مشهد و کلات
 

  


   –

 
رضا شیران
 اصولگرا
 –
12تربت حیدریه و مه ولات وزاوه   سعید باستانی

__________

ابوالقاسم خسروی

 

استان خراسان شمالی
تعداد واجدین رأی دادن:
624/300 نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آراءگرایشراه یافتگان به دور دوم
1شیروانعبدالرضا عزیزیمستقل
2بجنورد، مانه، سملقان،جاجرم،گرمه، راز و جرگلانعلی اکبری
اصلاح طلب
علی قربانی
اصلاح طلب
3اسفراینهادی قوامی اصولگرا

 

استان خوزستان
تعداد واجدین رأی دادن:
3/430/258 نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آراءگرایشراه یافتگان به دور دوم
 1مسجد سلیمان، لالی و هفتگل   
 2اندیمشکفریدون حسنوند   اصولگرا
 3رامهرمز و رامشیر    
 4دزفولعباس پاپی زاده   اصولگرا –
 5دشت آزادگان قاسم ساعدی  اصولگرا –
 6شوش سید رضا راضی نوری
  اصولگرا –
 7شوشتر و گتوند سهراب گیلانی  اصولگرا –
 8ایذه و باغملک    
 9آبادان   
    
   
10اهواز
   
  
   
 11بندرماهشهر و امیدیه و هندیجانحبیب آغاجری
 اصولگرا 

 12بهبهان    
13شادگانمجید ناصری نژاد
 اصولگرا 
14خرمشهرعبدالله سامری  مستقل
 –

 

استان زنجان
تعداد واجدین رأی دادن:
775/820 نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آراءگرایشراه یافتگان به دور دوم
1ماهنشان، ایجرود و بوغداکندی مرتضی خاتمی 
2زنجان و طارم    
   
3خدابنده    احمد بیگدلی

_____

سید البرز حسینی

4ابهر و خرمدره    محمدرضا خان‌ محمدی

____

محمد عزیزی

 

استان سمنان
تعداد واجدین رأی دادن:
494/710 نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آراءگرایشراه یافتگان به دور دوم
1گرمسار و آرادانغلامرضا کاتب 23688
مستقل  –
2شاهرود،میامی و بسطام سید حسن حسینی شاهرودی اصولگرا
 –
3سمنان ،مهدي شهر، سرخه و شهمیرزاد    
4دامغان ابالفضل
حسن‌بیگی
  اصولگرا

 

استان سیستان و بلوچستان
تعداد واجدین رأی دادن:
1/685/760 نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آراءگرایشراه یافتگان به دور دوم
 1ایرانشهر، سرباز، دلگان، فنوج، بنت، لاشار، آشار و آهوران  عبدالناصر درخشان
اصلاح طلب
 2چابهار، نیكشهر، کنارک و قصر قندعبدالغفور ایران‌نژاد  اصولگرا –
 3خاش، میرجاوه، بخشهاي نصرت آباد و کورین علی کرد  اصولگرا –
 4زابل ، زهک،هیرمند،نیمروز و هامون  حبیب‌الله دهمرده  اصولگرا 
احمد‌علی کیخا اعتدالی
 5زاهدانعلیم یارمحمدی اصلاح طلب
غلامرضا عزیزیاناصلاح طلب  
 6سراوان ،سیب ، سوران و مهرستانمحمدباسط درازهی   

 

استان فارس
تعداد واجدین رأی دادن:
3/374/243 نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آراءگرایشراه یافتگان به دور دوم
1آباده و بوانات و خرم بیدزارع    اصولگرا  
2استهبان و نی ریز    فرهاد تهماسبی(اصولگرا)

_________

اصغر مسعودی  مستقل))

3جهرم    
4داراب و زرین دشت    عسگری(اصولگرا)

__________

انصاری(اصلاح‌طلب)

5سروستان، خرامه و كوارداریوش اسماعیلی   اصولگرا –
6اقلید سید حسین افضلی اصلاح‌طلب
7سپیدان    
8شیراز   
 
   
 
9فساجمالی نوبندگان    اصولگرا –
10فیروز آباد، قیر، كارزین، فراشبندکرم‌پور   اصلاح‌طلب
 –
11كازرون رضازاده  مستقل –
12لارستان و خنج و گراشجمشید جعفر‌پور  اصولگرا
13لامرد و مهر محسن علوی   اصلاح‌طلب –
14مرودشت، ارسنجان، پاسارگاد   
15ممسنی مسعود گودرزی  اصلاح‌طلب –

 

استان قزوین
تعداد واجدین رأی دادن:
887/165 نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آراءگرایشراه یافتگان به دور دوم
1بوئین زهرا و آوج بابایی  اصلاح‌طلب –
2تاکستان بهمن طاهر‌خانی اصلاح‌‌طلب –
3قزوین، آبیک و البرز    
   

 

استان قم
تعداد واجدین رأی دادن:
768/730 نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آراءگرایشراه یافتگان به دور دوم
1قماحمد امیرآبادیاصولگرا
علی لاریجانیاصولگرا
مجتبی ذوالنوریاصولگرا

 

استان کردستان
تعداد واجدین رأی دادن:
1/161/536 نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آراءگرایشراه یافتگان

به دور دوم

1بیجار حمدالله کریمی  
2سقز و بانه محسن بیگلری  اصلاح‌طلب –
3سنندج، دیواندره، كامیاران    
   
4قروه و دهگلان علی محمد مرادی    –
5مریوان و سرو آباد    منصور مرادی(مستقل)

__________

امید کریمیان( اصلاح‌طلب)

 

استان کرمان
تعداد واجدین رأی دادن:
2/038/878 نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آراءگرایشراه یافتگان به دور دوم
1بافت، رابر و ارزوئیه علی برز بختیاری  اصلاح‌طلب –
2بم، ریگان، فهرج و نرماشیر علی نیکزاد  اصلاح‌طلب –
3جیرفت و عنبر آباد یحیی کمالی‌پور  مستقل –
4رفسنجان و انار احمد محمدی   اصلاح‌طلب
5زرند و كوهبنان حسین امیری‌خانمکانی  اصلاح طلب

6سیرجان و بردسیر شهباز حسن‌پور  مستقل –
7شهر بابک علی اسدی کرم  اصلاح‌طلب –
8كرمان و راورمحمدرضا پورابراهیمی   اصولگرا –
   
9کهنوج ، منوجان، رودبار جنوب، قلعه گنج و فاریاب احمد حمزه   اصلاح‌طلب –

 

استان کرمانشاه
تعداد واجدین رأی دادن:
1/507/000 نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آراءگرایشراه یافتگان به دور دوم
1اسلام آباد غرب و دالاهو حشمت‌الله فلاحت‌پیشه  اصولگرا –
2پاوه،جوانرود،ثلاث باباجانی، روانسر و دهستانهاي سر قلعه و جیگران شهاب نادری  اصولگرا –
3سنقرسید جواد حسینی‌کیا  اصولگرا
4قصرشیرین، سرپل ذهاب، گیلانغربفرهاد تجری 30730
 اصولگرا –
5کرمانشاه عبدالرضا مصری  اصولگرا محمد کرمی‌راد
(اصولگرا)
سید قاسم جاسمی  اصولگرا  سید سعید حیدری طیب
(اصولگرا)


 –
6كنگاور، صحنه، هرسینحسن سلیمانی49816
مستقل  –

 

استان کهگیلویه و بویراحمد
تعداد واجدین رأی دادن:
517/000 نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آراءگرایشراه یافتگان به دور دوم
1کهگیلویه ، بهمئی و چرام و لنده عدل هاشمی‌پور  اصولگرا –
2گچساران و باشت غلامرضا تاجگردون  اصلاح‌طلب –
3بویراحمد و دنا    
استان گلستان
تعداد واجدین رأی دادن:
1/288/536 نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آراءگرایشراه یافتگان به دور دوم
1گرگان وآق قلا    
    
2گنبدکاووسقرجه‌طیار   اصلاح طلب

3رامیان و آزادشهر علیرضا ابراهیمی‌فرد  مستقل –
4علی آبادکتول اسدالله قرخانی  مستقل –
5مینودشت، کلاله، گالیکش و مراوه تپه   
6کردکوی، ترکمن، بندرگز و گمیشان   

 

استان گیلان
تعداد واجدین رأی دادن:
1/861/370 نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آراءگرایشراه یافتگان به دور دوم
1رشت غلامعلی جعفرزاده  
    جبار کوچکی‌نژاد(اصولگرا)

____________

ولی‌الله عظمتی

     سید علی آقازاده(اصولگرا)

__________

محمدصادق حسنی

2آستارا ولی داداشی  اصولگرا –
3آستانه‌اشرفیه محمدحسین قربانی  
4بندر انزلی    
5رودبار   
6رودسر و املش اسدالله عباسی40047
اصولگرا  –
7صومعه‌سرا    
8تالش، رضوانشهر و ماسال محمود شکری   
9فومن و شفت    
10لاهیجان و سیاهکل    
11لنگرود   

 

استان لرستان
تعداد واجدین رأی دادن:
1/409/036 نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آراءگرایشراه یافتگان به دور دوم
1خرم آباد و دوره    
    
2بروجرد   علاءالدین بروجردی،
_____

هادی مقدسی

    عباس گودرزی،

_____

فاطمه مقصودی

3سلسله و دلفان علی رستمیان  اصولگرا –
4پلدختر    
5کوهدشت و رومشکان   
6دورود و ازنا    حسین گودرزی

__________

مجید کیانپور

7الیگودرز    

 

استان مازندران
تعداد واجدین رأی دادن:
2/235/000 نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آراءگرایشراه یافتگان به دور دوم
1آملیوسفیان ملا   اصولگرا(رهروان ولایت)
 
2بابل علی نجفی خوش‌رودی  اصلاح‌طلب
    حسین نیازی

_______

همت‌الله طاهر‌نژاد دلداری

3بابلسر و فریدونکنارولی الله نانواکناری  اصولگرا

4بهشهر، نکا و گلوگاهعلی محمد شاعری  
 
5ساری و میاندورود    
   
6قائمشهر، سوادکوه و جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی    
7نور و محمود آباد    
8نوشهر و چالوس احمد لاشکی اصولگرا
 –
9تنکابن، رامسر و عباس آبادشمس‌الله شریعت‌نژاد
   –

 

استان مرکزی
تعداد واجدین رأی دادن:
1/047/670 نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آراءگرایشراه یافتگان

به دور دوم

1اراک، کمیجان و خنداب    
   
2تفرش، آشتیان و فراهان محمد حسینی   اصلاح‌طلب
3خمین محمد ابراهیم رضایی  اصولگرا –
4ساوه و زرندیه  منصوری(مستقل)
——

خانم میرگلو بیات(اصولگرا)

5شازند    
6محلات و دلیجان علیرضا سلیمی  اصولگرا –

 

استان هرمزگان
تعداد واجدین رأی دادن:
1/119/093 نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آراءگرایشراه یافتگان به دور دوم
1بندر عباس ،قشم، ابوموسی، حاجی آباد و خمیر حسین هاشمی تختی‌پور  اصولگرا –
 احمد مرادی
 اصولگرا
 محمد آشوری تازیانی
  اصولگرا
2بندر لنگه و بستك و پارسیان   خالد زمزم‌نژاد

________

احمد جباری

3میناب، رودان،جاسک، سیریک و بشاگرد سید مصطفی ذوالقدر  اصلاح‌طلب –

 

استان همدان
تعداد واجدین رأی دادن:
1/441/976 نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیفحوزه انتخابیهنماینده ‌منتخبتعداد آراءگرایشراه یافتگان به دور دوم
1اسدآباداکبر رنجبرزاده  اصولگرا

2بهار و کبودرآهنگمحمدعلی پورمختار  اصولگرا  –
3تویسرکان محمد مهدی مفتح  اصولگرا  –
4رزنحسن لطفی
(اصلاح طلب)
 عطاءالله سلطانی‌صبور

(اصولگرا)

5ملایر محمد کاظمی اصلاح طلب  احد آزادیخواه
(اصولگرا)
 –   
6نهاوندحسن بهرام‌نیا  اصولگرا

7همدان و فامنین    
    

 

استان یزد
تعداد واجدین رأی دادن:
665/504 نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آراءگرایشراه یافتگان

به دور دوم

1اردکان    
2بافق، مهریز، ابرکوه،

خاتم و بهاباد

    
3تفت و میبدکمال دهقانی  اصلاح‌طلب
 –
4یزد ،اشکذر، ندوشن و

سورک

 سید ابوالفضل موسوی کوچه بیوکی  اصلاح‌طلب _