عملکرد و نحوه کار با کاندوم تاخیری و خاردار

کاندوم مردانه تاخیری و خاردار برای لذت جنسی بیشتر مورد استفاده برخی از آقایان قرار می گیرد شما می توانید از کاندوم تاخیری برای شهوتی و تحریک بیشتر زن استفاده نمایید در نزدیکی های که زن شما تحریک و شهوتی نمیشود از کاندوم خاردار استفاده نمایید در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر عملکرد و نحوه کار با کاندوم تاخیری و خاردار را در سایت فانوس خواهید دید با ما همراه باشید.

 

کاندوم خاردار چیست و چه کاربردی دارد؟

کاندوم های خاردار برای تحریک بیشتر دستگاه تناسلی زن و لذت بیشتر از رابطه جنسی مورد استفاده قرار می گیرنداین نوع کاندوم ها ظاهرا برای مرد هائی مناسب است که فکر می کنند آلت تانسلی کوچکی دارند و نمیتوانند شریک جنسی خودشان رو بخوبی ارضاء کنند و با استفاده از این نوع کاندوم میخواهند که احساس رضایت بیشتری به شریک جنسی خودشان بدهند غافل از اینکه فقط ۳۰% زنان از طریق مجرای رحم تحریک میشوند و بیترین تحریک از طریق لمس و … ناحیه کلیتوریس یا چوچوله می باشد.

 

آیا کاندوم خاردار موجب سایش و گشادی مجرای واژن زن می شود؟

این نوع کاندوم در مواردی که زن مایل به دریافت تحریک بیشتر و خشن تری باشد استفاده می شود. استفاده بیش از ۵ دقیقه در روز و ۲ بار در هفته می تواند سبب بیماری های عفونی بدنبال زخمی شدن واژن گردد. در کل برای افراد جوان نیازی به استفاده از این نوع کاندوم نیست.

 

کاندوم خاردار برای چه کسانی مناسب است؟

این نوع کاندوم ها برای زوجهای مسنی که به دلیل دارا بودن واژن گشاد که موجب لذت کمتر از رابطه جنسی میشود تعبیه شده است.

 

عکس هایی از انواع کاندوم خاردار تاخیری و درشت:

عملکرد و نحوه کار با کاندوم تاخیری و خاردار

عملکرد و نحوه کار با کاندوم تاخیری و خاردار

عملکرد و نحوه کار با کاندوم تاخیری و خاردار + تصاویر

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.