نرگس محمدی اعتراف نرگس محمدی به دزدی! + عکس

نرگس محمدی بازیگر سریال ستایش با انتشار تصاویری در اینستاگرامش از راز یک دزدی پرده برداشت.در ادامه این مطلب با ما باشید.در ادامه با ما باشید.

اعتراف نرگس محمدی به دزدی با رو کردن سند

نرگـس محـــمــدی بازیـگــری که با سریــال ستایـــش در بین مردم به محبوبیت رســیـــد صفحه اینـــستــاگـرامـش را با انـــتشار پسـتــی دربـاره یک دزدی به روز کرد . این بازیــگـــر جوان کشورمان که به تازگی با علی اوجی ازدواج کرده اســت با انـتـــشار اسناد ایـن دزدی پرده از یک راز مهم در زندگی اش برداشت.

نرگس محمدی با انتشار این عکس نوشت:

نرگس محمدی

اسناد دزدی نرگس محمدی در اینستاگرامش

بـــرای اولیـن باردزدی کردم. دفتر لوح زریـــن بودم و ماشـین نویس داشـــت قســمـت هایی از فصـــل سوم ستایش را که آقــای مطـلــبی نوشتـه بود رو تایپ می کرد مشـــتـاق خواندنـــش بودم ، اما ظاهـرا به سفارش نویسنــده تا کامـل نشده قرار است به هیچ کس نسخه ایـــی داده نشود دیـگـر چاره ایـی برایـــم نگذاشــتـه بودن ، تنــهــا کاری که توانســـتم انجـــام دهم با گوشی از صفحه اول و دوم قسـمت اول عکـــس گرفـــتم … این دو صفـحــه حاصــل دزدی من اســت که با شمـا عزیزانم شریــک می شوم الــبتـــه نه در دزدی در خوانــدن آن..

پ ن :خودمونی تر بگــم نمی دونم چرا حتـی وقتـــی همـــیــن دو صفحـه رو خوندم اشک بی اخــتیــار از چشـمـانــم سرازیـــر شد.
پ ن :اگـــر به خاطر این سرقت توسط نویسنده کشـــتـــه نشدم ستایش 3 بزودی ساخــته خواهـــد شد.

نرگس محمدی

نرگس محمدی بازیگر سریال ستایش

نرگس محـمــدی پس از بازی در ایــن فیــلم حدود یک سال در تئاتـــر به فعــالـــیت خود ادامــه داد که در همـــین مدت موفق شد جایزه بهتریـن بازیـگر زن را از جشـــنواره «ماه» حوزه هنـری دریافـت کنــد.

نرگــس محـــمدی پس از تجـربـه ای که در تئاتـر کسـب کرد به سینـمـــا بازگـشت و در فیــلم هایــی چون ریسمـان باز، آنـــاهیــتـــا، سوپراسـتــار و اخراجی های 2 بازی کرد. وی با بازی در فیــلـم سیـنمایی آناهیتــا نشان داد که اســتـــعداد خوبی در ایــن زمـیــنــه دارد و پخــش سریـال ستــایــشـــنیز زمــیــنه شهـرت وی را فراهـــم کرد.

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.