سگی ماده ای به دلیل نزدیکی با گربه نر بچه گربه به دنیا آورد

سگ ماده ای به خاطر نزدیک و داشتن رابطه جنسی با گربه حامله شده بود بچه گربه به دنیا آورد این سگ سه بچه به دنیا آورده است که دومیش شبیه بچه گربه ها است ولی دست و پایش مانند سگ ها است و این پدیده بسیار عجیبی می باشد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر سگی ماده ای به دلیل نزدیکی با گربه نر بچه گربه به دنیا آورد را در سایت فانوس خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت فانوس: یک سگ در عراق باعث شگفتی بسیاری از مردم از جمله دانشمندان شده است! چرا که این سگ مدتی پیش توسط یک گربه مورد تجاوز قرار گرفت و حالا این سگ سه گربه زاییده است!

 

به دنیا آمدن گربه توسط سگ

اتفاقی بسیار نادر که باعث شده برخی از دانشمندان خارجی برای معاینه و آزمایشات راهی عراق شوند و این پدیده را مورد بررسی قرار دهند چرا که اسپرم گربه روی تخمک سگ بی تاثیر بوده و نمیتواند تولید مثل صورت گیرد.

 

تجاوز گربه به سگ

این اتفاق در استان دیوانیه عراق رخ داده است و با تجاوز یک گربه نر به سگ ماده باعث شده که این سگ سه گربه و ۴ سگ را به دنیا بیاورد.

در پدیده ای نادر در جهان، یک سگ ماده صاحب خود را که از اهالی استان دیوانیه واقع در مرکز عراق است،شگفت زده کرد.این سگ ۴ توله سگ و ۳ گربه زایید.

 

سگی که سه گربه زایید

یکی از دامپزشکان دانشگاه قادسیه عراق ببه نام “علی حبیب” درباره این خبر با خبرگزاری کردستان مصاحبه کرده و گفته که این اتفاق باعث به چالش کشیده شدن بحث علمی شده است و شاید بتوان گفت که در تاریخ جهان چنین اتفاقی رخ نداده است.

وی تاکید کرد، دانشگاه قادسیه آزمایش های دی ان ای را انجام خواهد داد، تا درباره حقیقت این ماجرا اطمینان حاصل کند.

“محمد حسین” یک دامپزشک عراقی نیز گفت: پژوهشگران درباره این پدیده نادر تحقیق خواهند کرد، به ویژه اینکه صدای بچه گربه ها نیز طبیعی است و شباهتی به صدای سگ ندارد.

صاحب این سگ گفته است که سگ او زمان طولانی در منزل وی به سر می برد و من به پژوهشگران گفته ام که این سگ گربه به دنیا آورده است.وی گفت پژوهشگران این سگ را از من گرفته تا پس از انجام آزمایش ها تا دو روز دیگر آن را به من بازگردانند.

 

سگی ماده ای به دلیل نزدیکی با گربه نر بچه گربه به دنیا آورد + تصاویر

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.