نشت گاز کلر در دزفول

مسمومیت 200 نفر با نشت گاز کلر در دزفول

شیر یک کپسول حدود 700 کیلویی گاز کلر دچار مشکل و نشتی شد که مسمومیت تعدادی از شهروندان دزفول را به دنبال داشت.در ادامه این مطلب از بخش خبری مجله فانوس با ما باشید.

_______________فانوس_______________

جزییات حادثه نشت گاز کلر در دزفـول

حبــیـــب آصـفی اظـهار کرد:با تلـــاش نیروهای امدادی آتش نشانـی و هلـــال احـمــر، حوالی ساعــت 1:30 بامـداد یکشنبه نشــت گاز کلـر به طور کامـل مهــار و متوقف شد. این حادثـه از انبــار شرکت آبـــیاری قدیـم دزفول در محـدوده پل سوم دزفول نشــات گرفتـه بود.
وی در خصوص علـــت این حادثه عنوان کرد:شیــر یک کپسول حدود 700 کیلویی گاز کلـــر ظاهــرا به علــت فرسودگــی یا دستکـــاری انـســانی مثـلا یک فرد سارق، دچار مشـکــل و نشتــی شد که مســمومیت تعــدادی از شهــروندان را به دنـبال داشت.

نشت گاز کلر در دزفول

فرماندار ویژه دزفـول بیان کرد:در اثـــر اسـتــنـشاق گاز کلـــر تعداد زیادی از شهـــروندان دچـــار مســـمومیت شدند و در مراکـز بیمارســتانی تحت مداوا قرار گرفتنـد که با توجه به حال عمومی خوب مصــدومان ایـــن حادثه، احــتــمـالا همـگـی تا صبـــح امـروز(یکشنـــبه) از بیـــمارسـتان ها ترخیــص خواهنـد شد.نشت گاز کلر در دزفول نشت گاز کلر در دزفول نشت گاز کلر در دزفول

نشت گاز کلر باعث مسموم شدن 200 نفر در شهر دزفـول شد

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.