اسامی دانش آموزان مصدوم شده در حادثه واژگونی اتوبوس

زخمی شدن نماینده مجلس بر اثر حمله با آجر! + عکس

استیو مک کیب نماینده مجلس پارلمان انگلیس تصویر ٢ موتور سوار را منتشر کرده که به گفته او مهاجمان حمله کننده با آجر به وی می باشند .در ادامه این مطلب از بخش خبری فانوس باما باشید.

_____________فانوس_____________

حمله به نماینده پارلمان انگلیس با آجر

نماینده پارلمان انگلیس از حوزه ‘بیرمنگهام سلی اوک’ روز سه شنبه با انتشار پیامی در صفحه توییتری اش گفت که بر اثر حمله با آجر، صورتش زخمی شده است.

نماینده مجلس

‘مک کیب’ در این پیام توییتری علاوه بر تصویر صورتش، تصویر ٢ موتور سوار را منتشر کرده که به گفته او مهاجمان حمله کننده به وی می باشند.

این نماینده پارلمان انگلیس در توییترش نوشت:قطعا یک نفر این دو مهاجم را می شناسد. به صورت ناشناس اسامی شان را برایم ارسال کنید و بقیه کارها را به من و پلیس Police بسپارید.

در همین حال یک سخنگوی پلیس ‘وست میدلندز’ گفت که هرچندجراحت های واردشده به صورت این نماینده مجلس’سطحی’ است امااین قبیل رفتارها ‘ غیرقابل قبول’ و با این مساله به طور جدی برخورد خواهد شد.

‘آنگلا راینر’، وزیر آموزش دولت در سایه نیز این اقدام را محکوم و ابراز امیدواری کرد که نیروهای پلیس هرچه سریعتر مسببین این حادثه Incident را دستگیر کند.

شمار دیگری از نمایندگان مجلس نیز ضمن ابراز همدردی با همکارخود، خواستار برخورد قاطع دولت با گسترش خشونت در سطح جامعه شدند.

سال گذشته، ‘جو کاکس’ نماینده پیشین مجلس عوام از حوزه ‘ باتلی و اسپن ‘ نیز بر اثر حمله با چاقو و تیراندازی کشته شد.

تصویری از صورت آجر خورده یک نماینده مجلس

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.