نمای داخلی آشپزخانه های ستاره های هالیوودی

آشپزخانه های ستاره های هالیوودی بسیار شیک و مدرن می باشند ستاره های مانند سلنا گومز که دکوراسیون و چیدمان داخلی آشپزخانه بسیار مدرن و اعیانی دارد خانه همه ستاره های هالیوودی بسیار مدرن و بزرگ می باشند این ستاره ها از دکوراسیون های جدید و بروز استفاده می نمایند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر نمای داخلی آشپزخانه های ستاره های هالیوودی را در سایت فانوس خواهید دید با ما همراه باشید.

 

به گزارش سایت فانوس: زمانی که صحبت از پخت و پز می شود، ستاره ها به آشپزخانه خانه خود اهمیت زیادی می دهند زیرا آنها معتقدند که برای جوانی و زیبایی، باید به تغذیه خود اهمیت داد. برخی از ستاره ها آشپزخانه های مدرن را می پسندند و برخی دیگر تنها کاربردی و راحتی بودن آن برایشان اهمیت دارد. اگر دوست دارید که با مدل آشپزخانه ستاره ها آشنا شوید، در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

کریس جنر

کریس جنر نه تنها به کاربردی بودن آشپزخانه، بلکه به طراحی آن نیز اهمیت می دهد. او معتقد است که دو کابینت جزیره در آشپزخانه بهتر از یک جزیره است و می توان استفاده بیشتری از آن برای درست کردن و سرو غذا کرد.

2. لورن کنراد

زمانی که صحبت از دکوراسیون آشپزخانه می شود، لورن کنراد سادگی را می پسندد. او برای زیبایی آشپزخانه اش، از سنگ مرمر استفاده کرده است. به گفته او: «رنگ سفید مرا به وجد می آورد، به نظر من بهترین انتخاب برای آشپزخانه، همین رنگ است که نه تنها فضا را باز بلکه نورانی و درخشان نیز می کند.»

3. یولاندا حدید

یولاندا حدید عاشق شفافیت است. اگر به یخچال او نگاهی بیاندازید، با دیدن میوه ها و سبزیجات رنگی و بطری های آب میوه های طبیعی، دلتان می خواهد که جای او باشید. او به یخچال خود، بیش از هر جای دیگر آشپزخانه اهمیت می دهد زیرا معتقد است که سلامتی افراد در یخچال آنها تعریف می شود. او می گوید: «من هر روز برای مواد غذایی داخل یخچالم برنامه ریزی می کنم تا روز بعد آن را با هر چه دلم خواست، پر کنم.»

جنیفر آنیستون

جنیفر آنیستون عاشق آشپزخانه های مدرن است. او از رنگ برنز برای فضای آشپزخانه و وسایل داخل آن استفاده کرده و معتقد است که این رنگ به فضای آشپزخانه نه تنها ظاهری مدرن و زیبا می دهد، بلکه گرمای خاصی نیز می بخشد.

کریسی تیگن و جان لجند

آشپزخانه کریسی تیگن و جان لجند در بورلی هیلز، با وجود 2 کابینت جزیره، بسیار کاربردی است. این دو ستاره زمان زیادی را در آشپزخانه خانه شان، صرف غذا درست کردن می کنند، به همین دلیل علاوه بر کاربردی بودن آن، به زیبایی اش نیز اهمیت زیادی می دهند. آنها آنقدر به آشپزخانه شان علاقه دارند که عکس های زیادی را نیز از آن در شبکه های اجتماعی خود به ویژه اینستاگرام به اشتراک می گذارند.

سلنا گومز

سلنا گومز به دنبال راحتی است. او دوست دارد، زمانی که در آخر هفته وقت خود را در آشپزخانه خانه اش صرف می کند، همه چیز در دسترس اش باشد. از این رو وسایل مورد نیاز، مانند قابلمه و دیگر ظروف را در وسط آشپزخانه اش از سقف آویزان کرده تا کارش راحت تر باشد.

جاستین بیبر

پس از این که جاستین بیبر خانه اش را به کلویی کارداشیان در سال 2014 فروخت، خانه لوکسی اجاره کرد که آشپزخانه ای بزرگ و مدرن دارد. مهمترین بخش آشپزخانه برای او کانتر آن است که بسیار جادار است و از آن به عنوان میز ناهارخوری نیز استفاده می کند.

هری استایلز

زمانی که صحبت از آشپزخانه هری استایلز می شود، او نیز سبک مدرن را به دیگر سبک ها ترجیح می دهد. او دوست دارد که محیط خانه اش، که آشپزخانه نیز بخش مهمی از آن را تشکیل می دهد، همیشه روی مد باشد. چه کسی فکر می کرد که او طرفدار پر و پا قرص سیب سبز باشد آنقدر که سبدی پر از آن را روی کابینت اش قرار دهد؟!

نمای داخلی آشپزخانه های ستاره های هالیوودی

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.