نگهبان بانک به خاطر سربازی دختر مورد علاقه اش را از دست داد و خودکشی کرد

به گزارش فـــــــانـــــــــوس : سرباز جوان وقتی شنید دختر مورد علاقه اش ازدواج کرده در میان کارمندان بانک با اسلحه کلاشینکف دست به خودکشی زد.نگهبان بانک به خاطر سربازی دختر مورد علاقه اش را از دست داد و خودکشی کرد

نگهبان بانک به خاطر سربازی دختر مورد علاقه اش را از دست داد و خودکشی کرد
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

نگهبان بانک به خاطر سربازی دختر مورد علاقه اش را از دست داد و خودکشی کرد

به گزارش گروه حوادث Accidents رکنا، سرباز پلیس Police که نگهبان بانک تجارت در فلکه سده آبادان بود صبح امروز در طبقه بالای بانک در برابر کارمندان و مشتریان بانک با شلیک گلوله اسلحه کلاشینکف به سینه اش زندگی را پایان داد.

فـــــــــانـــــــــــوســـــــــ :  : این سناریوی تلخ کافی بود تا تیمی از ماموران پلیس و امدادگران اورژانس برای نجات جان این سرباز جوان در محل حاضر شدند اما تلاش پزشکان بی فایده بود و پسر جوان به کام مرگ فرو رفته بود.

فانوس : یکی از شاهدان ماجرا به خبرنگار رکنا گفت: این سرباز جوان ۴ ماه است که به خدمت سربازی آمده است و قبل از خودکشی  از او شنیده بودیم که به دختر جوانی علاقه داشته و قصد ازدواج با او را داشته است اما متوجه شده که در زمان خدمت سربازی، دختر مورد علاقه اش ازدواج کرده است.
بنا به این گزارش، تحقیقات پلیسی برای علت و انگیزه این مرگ خودخواسته سرباز جوان در دستور کار تیم های پلیسی قرار گرفته است.Funnos.com

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.