نیمار

نیمار با شکست رکورد تاریخ فوتبال به پاری سن ژرمن رفت

نیمار ستاره شماره 9 فصل پیش تیم فوتبال بارسلونا بعد از چندروز بحث و گفتگو بالاخره به طور رسمی به باشگاه پاری سن ژرمن پیوست. فوتبالیست برزیلی رکورد گران ترین نقل و انتقال تاریخ فوتبال را شکست.

نیمار با رکورد گران ترین نقل و انتقال تاریخ فوتبال از بارسلونا جدا شد

نـیمـار به پاریـس آمـد و رکورد گران تریــن نقل و انتـــقــال تاریــخ فوتبال شکـســتـــه شد. با انــجـــام تمـــام پروسه های انـتــقــال و انجــام آزمایـــش پزشــکی، انـــتـقال نیـــمـار از بارسلونا به پاری سن ژرمـــن تکمـــیـــل شد و ایـــن مهـاجم برزیلی ادامه فوتبال خود را در پاریس خواهـــد گذرانــد.

نیمار

نیمار به عنوان گرانترین فوتبالیست تاریخ فوتبال به پاری سن ژرمن پیوست

بـا تاییـد وب سایــت پاری سن ژرمــن، با پرداخـت بنــد فسخ 222 میــلـــیون یورویی به بارســلونا، نیمار حالـــا رسـمـا بازیکن پاری سن ژرمـــن است و این ستــاره 25 سالـه قراردادی 5 ساله با پی اس جی به امـضا رســانـد. طبق ایــن قرارداد، دستمزد هفـتـــگـــی نیمــار در پاری سن ژرمن 515 هزار پوند خواهـد بود. با ایــن انتـقـــال، رکورد گران تریـــن نقــل و انـــتقـــال تاریخ فوتبـــال که پیش از این متـــعلق به انتــقـال 105 میــلیون یورویی پل پوگبـــا به منـچـســتـریونایــتد بود، شکـســتـــه شد. انتظار می رود تا نیـــمـــار پیــراهــن شمـاره 10 پاری سن ژرمن را بر تن کنــد. ایـن پیراهـن، تاکنون متعلــق به خاویر پاستوره آرژانتیـــنی بود.

نیمار با رقمی عجیب و تاریخی از بارسا به پاری سن ژرمن رفت

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.