هومن سیدی

تشکر هومن سیدی از طرفداران عاشقانه

هومن سیدی بازیگر سریال عاشقانه ساخته منوچهر هادی، بعد از اتمام این سریال پرمخاطب با انتشار پستی در اینستاگرامش از مردم برای لطفی که به او و این سریال داشتند تشکر کرد.

هومن سیدی از طرفداران عاشقانه تشکر کرد

هومن سـیدی یکــی از بازیــگران پرطــرفــدار سریـــال عاشــقــانــه منوچهر هادی بود که در کنـــار هنـرمــندانـی چون محـمــدرضا گلـــزار و مهناز افـــشار و… توانـــســـت نقش خوبی را در ایـن فیـــلـــم ایــفا کنـد و مورد توجه مخاطبــان ایـــن سریال در نمایش خانـــگـــی قرار بگــیــرد. بعـد از توزیـع آخــریـــن قسـمت سریـال عاشــقانــه هومن سیـــدی با انـتشار پسـتـی در صفـحه اینــستــاگــرامــش از هواداران عاشقـانه تشـکــر کرد.

هومن سیدی با انتشار این عکس در صفحه اش نوشت:

 

هومن سیدی

هومن سـیدی بازیگر سریال عاشقانه

دوستــان ((عاشــقانـه)) تمــام شد و من با لطف بیـــکران شمـــا روزها رو سپـــری کردم.دســت تک تکتون رو میبوسم بابت همه همدلـــیـــتون،عشـق بی توقعــتون و حمایتــتون. کار من از ایـــن به بعد بسیـــار دشوار تر از قبــلـِ. من بدون شما هیـچ معنـــی ندارم و تلـــاش میـــکــنـم این بار هم کاری رو انتـخـــاب کنم که شمـا دوست داشته باشـیـن. ارادتـمـنــد هومن سیـــدی

هومن سیدی بازیگـــری که در سریــال عاشقانـه در نقــش یک جوان با شیـطنت های جوانی ظاهـــر شد با سریــال راه بی پایـــان در تلویزیون شنــاخـته شد و در فیـــلم تا ثریـــا در نقش یک جوان محجوب به محبوبیـــت بیـــشـــتری رســـید حرفه بازیـگـــری را با حضور در فیــلــم یک تکــه نان کمال تبـــریزی تجربه کرد و سپــس نقـش کوتاهـــی را در چهـارشــنـــبـه سوری اصـغـر فرهـادی ایـفــا کرد.

 

هومن سیدی

هومن سـیدی در سریال عاشقانه

در سریـال عاشقانـه علاوه بر هومن سیــدی هنـــرمـندانــی چون محـــمدرضـا گلــزار ، ساره بیــات ، پانـته آ بهـــرام ، مهنــاز افــشــار ، بهاره کیـــان افشار ، حمیدرضا پگـاه ، فرزاد فرزیـــن ، علــیـــرضا زمــانـــی نســب ، با حضور حسیـن یاری ، مســـعود رایگــان به نقش آفـــرینـــی پرداخته انـــد.

 

هومن سیدی

هومن سیدی بازیگر عاشقانه

اینستاپست هومن سیدی برای تشکر و قدردانی از بیننده های عاشقانه

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.