وان حمام

نکاتی مهم درباره نصب وان حمام

اگر قصد خرید و نصب وان حمام را دارید در این باره نکات مهمی وجود دارد که به شما کمک میکند و بهتر است بدانید.

____________فانوس____________

چگونگی نصب وان حمام

امروزه طراحی های متفاوت و مدرن برای مدل وان حمام در سراسر جهان رونق زیادی دارد طراحی های مدل وان حمام علاوه بر زیبایی به مسائل روانشناسی و آرامش بخش بودن وان حمام نیز بسیار توجه می کنند.

 امروزه استفاده از وان حمام در دکوراسیون حمام طرفداران خودش را دارد. اگر در فکر بازسازی حمام خود هستید و قصد استفاده از وان حمام را دارید در این مطلب همراه ما باشید تا بیشتر در این رابطه با یکدیگر گفتگو کنیم.

وان حمام

وان در دکوراسیون حمام

طبیعتا برای نصب وان حمام احتیاج به مواد ضد آب دارید. در ابتدای کار، از متخصصان بپرسید که آیا به خوبی وان را به دیواره می چسبانند یا خیر.

در رابطه با عمق وان حمام، بسته به میزانی که در نظرتان هست می توانید وان حمام مختلفی را در نظر داشته باشید.

 

اگر در حمام خود، فضای کافـــی دارید می توانید برای جدا کردن فضاهــای آن از یک درب شیـشـــه ای استفاده کنید. ایـــن کار امــروزه طرفداران بسیاری پیـدا کرده است. طبیعتـــا با نصـب یک در شیـشـــه ای در داخـــل حمــام، کمـــی هزیـنــه بیــشــتـری را باید صرف نمـــاییــد. اگــر می خواهیـد در هزینـه ها صرفه جویی کنید می توانـید به دنــبـال یک پنــل دیواری شیـــشـــه ای تک باشـــیــد که در کنار وان حمـــام شمـــا قرار می گیرد.

برای کسانــی که درد زانو و مفصـل دارنـــد و یا کمـــردرد آزارشان می دهــد اســتـفـــاده از وان حمــام می توانـد گزیـــنــه بهتــری باشــد.

نکته:اگـــر می خواهـید کودکـــان خود را در وان حمـام بشوریــد در کنار خود وان از یک دوش نیـــز اســتفاده نمـایــید.
راه های بسیاری برای طراحی دکوراسیون حمـــام و وان حمـام وجود دارد، امــا لازم اســت قبل از آن با پیمـــانــکـــار خود مشورت نمـــاییـــد. فراموش نکـنیـد که در فضــای حمـام خود باید از مواد ضدآب اســتفاده نماییــد.

وان و جکوزی بایـد مطـــابق استانـدارد و الزامات تعریـــف شده کارخـانــه بستـه بنـــدی شوند و به شکـلـی بارگـــیـــری و حمـــل شود که از خرابی و آسیـــب دیـدگی احـتـــمالـــی محـصول و اجزای آن (موتور، متـــعـــلـــقات و شیـرآلـــات و سیـــسـتـــم های الکترونیــکــی و …) جلوگیــری گردد.

در هنگــام بازکـردن بســتـــه بندی محـــصول به خوبی دقت کنیــد تا از آســـیــب دیدن لوله ها، شیرآلــات و سیســـتم های حرارتـــی و ماســـاژ و الکتریـــکـــی و الـــکترونیـکـــی و سایـر متــعـــلـقـــات آن جلوگیری نمـایـید.
اطــمــینان حاصل کنـــید که شیــرآلات و اتصـــالات مربوطه منـاسب وان شمـــا هسـتنـد و پنل و زیرآب وان و جکوزی و زیـردوشی کامــلا فیـکس و محکم بوده و از نفوذ آب به اجـــرای الـکـــترونیـکی محـــصول جلوگیری می نماید.
در زمـــان نصب، محـــل موردنــظر را برای نصـــب وان آماده نمـایـــیـد و به انـــدازه دقــیــق کابـــین حمام، سطح طبقــه، ولتاژ برق، سیـــستـــم لوله کشی آب و فاضـــلاب و تصــفــیه توجه کنـید.

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.