واکنش رضا رشیدپور به اهانت و پیام های بی شرمانه ای که برایش ارسال شده بود

به گزارش مجله اینترنتی فـــــــــانــــــــوس : رضا رشیدپور ضمن انتشار ویدئویی در صفحه اینستاگرامش، از اهانت و پیام های نامناسب و بی شرمانه ای که به او ارسال شده بود، نوشت.با فانوس همراه باشید واکنش رضا رشیدپور به اهانت و پیام های بی شرمانه ای که برایش ارسال شده بود

واکنش-رضا-رشیدپور-اهانت-پیام-های-بی
 ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

واکنش رضا رشیدپور به اهانت و پیام های بی شرمانه ای که برایش ارسال شده بود

فـــــــــــانــــــــــوســـــــــــــ : وقیحانه ی عده ای بی اصالت واقع شده . کودکانه من را تهدید به قتل Murder (!!!!!!) کرده اند … اتفاقا نیک بدانند که چو ایران نباشد تن من مباد.
وی در توضیحات این پست نوشت: توی این چند روز برخی با ارسال پیامهای سراسر بی شرمی و الفاظ رکیک به من تلاش کردند که اهداف غیراصیل و کوته نگرانه ی خودشان را پیش ببرند .
فانوس : از گفتگوی طولانی من با یک پایگاه خبری که چند سال پیش صورت گرفته و مربوط به تاثیر سریالهای ساخت ترکیه بر ذهن و جان مخاطب گرانمایه ی ایرانی ست ، چند ثانیه را تقطیع و پخش کرده اند تا به گمان خودشان فضای غرورآمیز پس از انتخابات و شور ملی در میهن عزیزمان و به ویژه ی آذربایجان پاک را تحت تاثیر قرار بدهند . اگر این موضوع به فحاشی به من محدود می شد واکنشی نشان نمی دادم اما از دو چیز نمی توان ساده عبور کرد . اول مادر مهربان و ارجمندم که مورد توهین بی شرمانه قرار گرفت . دوم مام میهن که مورد هجمه ی وقیحانه ی عده ای بی اصالت واقع شده . کودکانه من را تهدید به قتل Murder (!!!!!!) کرده اند … اتفاقا نیک بدانند که چو ایران نباشد تن من مباد.

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.