واکنش پریوش نظریه به صحبت های بهناز جعفری

واکنش پریوش نظریه به صحبت های بهناز جعفری

پریوش نظریه بازیگر نقش رخساره در سریال زیر پای مادر با انتشار پستی در اینستاگرامش نسبت به صحبت های بهناز جعفری در نشست خبری زیر پای مادر واکنش نشان داد.

پست اینستاگرامی پریوش نظریه درباره بهناز جعفری

نــشست خبـــری سریـال زیــر پای مادر با حضور خبــرنگارن و عوامــل ایـــن فیلــم با جنــجــال هایـــی همـــراه بود که در گفــتــگوی میــان بهنــاز جعفـــری و یک خبـــرنگار رخ داد و باعــث واکنـش های زیـــادی نســبــت به ایـن موضوع شد . پریوش نظـــریه بازیگـــر نقـــش رخــســاره در سریــال زیـــر پای مادر و هم بازی بهناز جعفـــری در این فیـلـــم با انتــشـار پستـــی در صفــحــه ایـــنستاگرامـــش نسبــت به ایــن موضوع واکنش نشـــان داد.

پریوش نظریه با انتشار این عکس نوشت:

واکنش پریوش نظریه به صحبت های بهناز جعفری

پریوش نظریه و بهناز جعفری در زیر پای مادر

بــیـــایید یک تنـه به قاضــی نرویم ،باید حرفهای هر دو سو *کامـل *شنـیـده بشــه تا بتونیم درست برداشت کنیـــم …

برداشت و نه قضـاوت ضمـن ایـــنکه بازیـــگـــری که کارش را از صحـنــه ی تئاتر شروع کرده و نه از پارتی و حاشیه ،مدیون هیـــچــکسی جز خودش نیـست.”

واکنش پریوش نظریه به صحبت های بهناز جعفری

بهناز جعفری در نشست خبری زیر پای مادر

پریوش نظریــه بازیگر نقـــش رخـســـاره در سریــال زیــر پای مادر است که در فیـــلـم مدیـــنـه هم به عنوان یکی از شخـــصـــیت های اصـلـــی داستـــان ظاهر شد و توانـســـت نقـــشـش را به خوبی ایـفـــا کنـــد. پریوش نظـریه در ایــن سریـال نقـــش زنــی به نام مدینه را بازی میکــند که بعـد از درگـــذشـت همســـرش جهـــان، تصـــمیم دارد به همــراه پسر خوانــده اش، کارخــانـــه جهان را به بهتـــرین شکل ممـکن اداره کند، اما همسر اول جهان مانعــی جدی در راه اوست. ایـن بانوی هنرمنـد در سال ۱۳۷۴ با فیـلم پدر ساخـتــه مجـیــد مجیـــدی به عنوان یک چهـــره شاخــص در بازیگری سیـنمــا خوش درخشـید.

واکنش پریوش نظریه به صحبت های بهناز جعفری

پریوش نظریه در سریال زیر پای مادر

پریوش نظریه با انتشار این پست به صحبت های بهناز جعفری واکنش نشان داد

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.