وسایل سیم دار

ایده سازماندهی وسایل سیم دار در خانه + تصاویر

اتاق کار ، پذیرایی و یا حتی آشپزخانه منزلتان از وسالی سیم دار پر است ، برای نظم دادن و سازماندهی وسایل خانه البته وسایل سیم دار ایده های جالبی داریم.

ایده های هوشمندانه جهت سازماندهی بهتر وسایل خانه

اگر شما در حال تلاش یافتن ایده های مناسب جهت سازماندهی بهتر وسایلتان هستید، نگران نباشید ما مجموعه از ایده های هوشمندانه را به شما معرفی می کنیم که به وسیله آنها می توانید بهتر وسایل خودتان را سازماندهی کنید.

حتما سیم های اضافی در خانه های تان که به پشت میز شما وصل می باشند خانه های تان را به یک دفتر کار تبدیل می کنند. یک راه آسان و ارزان می باشد که با استفاده از آن میتوانید این مشکل را حل کنید. شما باید جعبه های مقوایی را تهیه کنید و از آنها در جهت مخفی کردن آداپتور و سیم های اضافی استفاده کنید. پوشش و طرح جعبه می توانند مطابق دکوراسیون فضای خانه شما باشد.وسایل سیم دار
یکی دیگر از قسمت هایی که در آن از سیم های زیاد استفاده شده است، پشت میز تلویزیون می باشد. راهی است که بجای اینکه شما به طور سینه خیز به پشت میز بروید و کار خود را انجام دهید، می توانید یک جعبه ی رنگی مطابق دکوراسیون خانه شما میباشد استفاده کنید و آداپتور و تمام سیم های دیگر را داخل آن بگذارید و از طریق این جعبه کار خود را انجام دهید. این جعبه را می توانید در یک گوشه از میز تلویزیون خود توسط پانچ یا چسب بچسبانید.
وسایل سیم دار
اگر شما از سشوار و اتوی مو استفاده می کنید، به خاطر اینکه نخواهید سیم های آنها با هم قاطی شوند ،می توانید یک گیره پشت در اتاق خود در زیر آینه درست کنید و آنها را به طور جداگانه به آن گیره متصل کنید.
وسایل سیم دار

نظم دادن به سیم های سشوار و وسایل برقی

برای اینکه کابل هدفون شما گیره نخورد می توانید آنها را توسط یویو سازماندهی کنید.
 وسایل سیم دار
با استفاده از یک قفسه مانند عکس می توانید میز کاری خودتان را سازماندهی کنید و تمام سیم ها و آداپتور ها را به بهترین نحو نگهداری کنید.
وسایل سیم دار
برای اینکه سیم ها با یکدیگر قاطی نشوند می توانید کابل هایی که به برق وصل کرده اید را با یک برچسب از همدیگر جدا کنید و در صورت نیاز تمام قفسه را باز نکنید.
 وسایل سیم دار

ایده های جالب برای سازماندهی وسایل سیم دار در خانه

روش ها و ایده های جالب برای مرتب کردن وسایل سیم دار در اتاق

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

شما باید وارد شوید تا قادر به ارسال دیدگاه باشید.